Lyderis toliau šluoja varžovus nuo kelio

Klaipėdos „Atlantas“ iškovojo šeštą pergalę per septynerias „SMScredit.lt A lygos“ čempionato rungtynes ir liko turnyro lentelės viršūnėje. Uostamiesčio futbolininkai Gargžduose 2:0 palaužė Pakruojo „Kruoją“. Aštuntą ir devintą įvarčius šį sezoną įmušęs Evaldas Razulis tapo rezultatyviausiu „SMScredit.lt A lygos“ žaidėju.

Iki dvikovos su klaipėdiečiais „Kruoja“ nepraleido įvarčio trejose rungtynėse iš eilės. Šįkart „Atlantui“ gana greitai pavyko pramušti vartininką Marį Eltermanį, kuris savo vartus „sausus“ išsaugojo 283 minutes.

14-ąją min. E.Razulis įmušė sau būdingu stiliumi – priėmęs kamuolį baudos aikštelėje tarp kelių varžovų, jis sugebėjo apsisukti ir paleido kamuolį į tolimąjį kampą. Šis į tinklą įkrito atšokęs nuo virpsto.

Tuoj po įvarčio „Kruoja“ pabandė suaktyvėti, bet savo šansais nepasinaudojo nei Donatas Strockis, nei Lukas Kochanauskas. Vėliau „Atlantas“ tvirtai kontroliavo žaidimą, o saugas Marius Papšys dešiniuoju kraštu negailestingai draskė varžovų gynybą.

34-ąją min. po M.Papšio perdavimo į vartus nepataikė Donatas Kazlauskas. Dar po šešių minučių kamuolys pro šalį skriejo po E.Razulio smūgio. Tačiau 44-ąją min. „Kruojos“ gynyba vėl neatsilaikė – iš aikštės gilumos kamuolį gavęs E.Razulis atsidūrė vienas prieš M.Eltermanį ir šaltakraujiškai realizavo galimybę.

Antrajame kėlinyje klaipėdiečiai atleido gniaužtus. Nieko pavojinngesnio, išskyrus situaciją, kai M.Papšys griuvo baudos aikštelėje, bet teisėjo švilpuko bei 11 metrų baudinio nesulaukė, „Atlantas“ nesukūrė. „Kruoja“ turėjo puikią progą sumažinti skirtumą, tačiau Nerijus Mačiulis, 74-ąją min. atsidūręs vienas prieš vartus, nesugebėjo pergudrauti vartininko Michailo Komarovo.