„Kauno Žalgirio“ debiutas pažymėtas pralaimėjimu

Elijaus Kniežausko nuotr.

Ketvirtadienį Marijampolės „Arvi“ arenoje „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda sužaidė savo debiutines rungtynes UEFA Europos lygos atrankoje. Kauniečiai pirmosiose pirmojo atrankos etapo rungtynėse minimaliu rezultatu 0:2 (0:1) nusileido Limasolio „Apollon“ komandai iš Kipro.

Jau rungtynių pradžioje „Apollon“ komanda stengėsi šeimininkauti Marijampolėje ir kauniečiams teko dažniau gintis.

Nors UEFA Europos lygos debiutantai tą darė pakankamai užtikrintai, bene už pirmą klaidą Kipro komanda jiems nedovanojo. 14-ąją susitikimo minutę žalgiriečiai prarado kamuolį šalia savų vartų, o tada Ioannis Pittas smūgiavo iš toli ir kamuolys po rikošeto atsidūrė vartų tinkle.

Pirmoje rungtynių dalyje svečiai iš Limasolio toliau ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau daugiau jokio pavojaus Deividui Mikelioniui taip ir nesukėlė. Savų kelių varžovų vartų link ieškojo ir Mindaugo Čepo auklėtiniai, tačiau tą darė nesėkmingai.

Antroje rungtynių pusėje „Apollon“ komanda ir toliau ilgiau kontroliavo kamuolį, tad „Kauno Žalgirio“ žaidėjams teko dažniau gintis nei atakuoti.

Vis tik, rungtynių pabaigoje komandos apsikeitė vaidmenimis. Aikštės šeimininkai stengėsi ilgiau būti su kamuoliu ir atakuoti, o „Apollon“ komanda savo šansų ieškojo kontratakų metu.

Iki pagrindinio laiko pabaigos likus vos dviem minutėm į „Kauno Žalgirio“ vartus buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Emilio Zelaya.

Paskutinės rungtynių akimirkos tapo formalumu ir „Kauno Žalgiris“ į Kiprą išvyks turėdamas dviejų įvarčių deficitą.

Atsakomosios rungtynės Nikosijoje bus žaidžiamos liepos 18 dieną, 20 valandą.