Turo apžvalga: šiauliečių puolimas įgauna pagreitį

Tubuko nuotr.

Gana rezultatyviame „Optibet A lygos“ ture praėjusią savaitę trys ekipos iškovojo pergales.

Neparankus. FA „Šiauliai“ Lietuvos čempionate ir toliau lieka neįkandamu varžovu Vilniaus „Riteriams“. Trečiasis komandų tarpusavio susidūrimas baigėsi šiauliečių pergalė 3:2, tad kol kas per trejas tarpusavio rungtynes „Optibet A lygoje“ Mindaugo Čepo kariauna yra iškovojusi 7 taškus.

Puolėjo Oleksijaus Ščebetuno sąskaitoje per trejas rungtynes 5 įvarčiai, o Deividas Šešplaukis išsiskyrė dar vienu dubliu ir yra pasižymėjęs 4 kartus.

Keitimas. „Riterių“ gretose vėl iššovė Dmytro Bilonogas, kuris yra vienas iš produktyviausių šio sezono žaidėjų. Ukrainietis per 484 minutes yra pelnęs 5 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Visus taiklius smūgius D. Bilonogas atliko aikštėje pasirodęs po keitimo.

Šešetas. Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa iškovojo didžiausią šio sezono pergalę – net šeši skirtingi žaidėjai pelnė po įvartį ir džiaugėsi laimėjimu 6:0 prieš „Jonavą“. Mėlynai balti pakartojo rekordą, kadangi praėjusiais metais Kėdainių „Nevėžis“ buvo įveiktas identišku rezultatu.

Po šio laimėjimo „Hegelmann“ ekipa su 39 taškais įsitvirtino 2-oje turnyro lentelės vietoje, aplenkdama „Panevėžį“.

Debiutas. „Jonava“ spėjo įregistruoti dar vieną žaidėją – juo tapo 21-erių Genaras Samsonikas, šiemet žaidęs II lygoje su FM „Fortūna“ marškinėliais ir geriausiai žinomas iš salės futbolo, nes gina Jonavos „Vikingų“ garbę.

G. Samsonikas šeštadienį debiutavo Kaune ir sužaidė 31 minutę.

Atomazga. Gargždų „Banga“ su debiutavusiu Ričardu Šveikausku iškovojo itin svarbią pergalę Telšiuose. Per pridėtą laiką Ignas Venckus laiku atsidūrė tinkamoje vietoje ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

Šis laimėjimas leido gargždiškiams iki 6 taškų padidinti atotrūkį nuo 9-oje pozicijoje besirikiuojančio „Džiugo“.

Angola. Po ilgokos pertraukos „Optibet A lygoje“ vėl pasirodė futbolininkas iš šios Afrikos šalies – „Džiugo“ gretose žaidė 24 metų Aldairas Ferreira.

Pastarąjį kartą Lietuvos čempionate žaidėjas iš Angolos rungtyniavo 2015 metais, kai Eldonas Martinsas Maquemba gynė Pakruojo „Kruojos“ garbę.