2018-03-07 | 3 turas | „Sportima“ | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 250

A lygos trečiame ture ilgametis Lietuvos rinktinės narys Deividas Česnauskis sužaidė 100-ąsias rungtynes atstovaudamas „Trakams“, tačiau šios sukakties proga jo komandai palaužti Kauno „Stumbro“ nepavyko – 1:1.

Trakų futbolininkai nuo rungtynių pradžios tvirtai perėmė iniciatyvą į savo rankas. Visgi praėjusio sezono A lygos bronzos medalininkams nelengvai sekėsi rasti kelius link varžovų vartų,

Vėliau atakuoti mėgino ir „Stumbro“ komanda, o sužaidus pusę kelinio trakiškiai pirmieji pelnė įvartį. 26 minutę po Mukanyos Kabobolos Etienno perdavimo šeimininkus į priekį išvedė nuo baudos aikštelės linijos tiksliai smūgiavęs Modestas Vorobjovas.

Po kelių minučių baudos smūgį pabandė realizuoti „Stumbro“ futbolininkas Vilius Armanavičius. „Trakų“ vartininkas Timofejus Šeremeta kamuolį atrėmė prieš save, bet komandos draugai likvidavo pavojų.

Prieš pertrauką pro „Stumbro“ gynėjus prasprūdo vienas aktyviausių Trakų komandos žaidėjų Etiennas, bet belgas galutinėje atakos fazėje smūgiavo netaikliai.

Antrame kėlinyje rungtynių tempas nukrito. „Trakai“, turėdami minimalią persvarą, atakuoti nesiveržė. Visgi 78 minutę šeimininkai turėjo dėkingą progą padidinti savo pranašumą. Po Agostinho Ca klaidos Svajūnas Čyžas pabėgo vienas prieš vartininką Rodrigo Josviakį, bet pastarasis išgelbėjo savo komandą.

Kai atrodė, kad „Trakai“ iškovos antrą pergalę šį sezoną, šventę jiems ir D. Česnauskiui sugadino rezultatyvi „Stumbro“ ataka. 89 minutę Kgaogelo Sekgota perdavė kamuolį Nasro Boucharebui ir pastarasis išlygino rezultatą – 1:1.

Tai buvo pirmas „Stumbro“ įvartis šį sezoną, atnešęs Kauno komandai antrą tašką A lygoje.