2018-03-14 | 4 turas | Marijampolės futbolo arenos maniežas | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovai: 1860

A lygos 4-ojo turo centriniame mače akis į akį stojo čempionato lyderiai – Marijampolės „Sūduva“ bei Vilniaus „Žalgiris“. Šį kartą čempiono ir vicečempiono akistata baigėsi lygiosiomis 0:0.

Žalgiriečiai į Marijampolę atvyko kiek nukraujavę: komandai negalėjo padėti Marko Tomičius, Jeremy Manzorro bei Mamadou Mbodjis. Taip pat prieš rungtynes Donovaną Slijngardą pakeitė Dominykas Barauskas.

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes ir turėjo porą gerų galimybių išsiveržti į priekį. Po Diego Oyarzuno klaidos galva atmetant kamuolį vartininkui, Josipas Tadičius tuo vos nepasinaudojo – iš arti smūgiavo tiesiai į Džiugą Bartkų. Kiek vėliau dar vienas pavojingas legionieriaus iš Kroatijos smūgis buvo blokuotas.

Antroje kėlinio pusėje žalgiriečiai pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį, numalšindami varžovų atakas. Kartą Danieliui Romanovskiui baudos aikštelėje dėkingai atšoko kamuolys, tačiau saugas poros oponentų apsuptyje smūgiavo virš vartų.

Po pertraukos aktyviau į priekį vėl pradėjo veržtis marijampoliečiai. J. Tadičius iš artimos distancijos smūgiavo pro šalį, o efektingą slalomą surengęs Karolis Laukžemis puikiu tolimu smūgiu pasiuntė kamuolį visai greta skersinio.

„Sūduva“ turėjo iniciatyvą, tačiau nuo 81-osios minutės žaidė be gynėjo Vaido Slavicko, kuris prieš save išvydo antrą geltoną kortelę. Žalgiriečiai per likusį laiką surengė porą aštresnių atakų, bet akcentuotais smūgiais į vartus jos nesibaigdavo.

„Sūduva“ šio sezono Lietuvos čempionate prarado pirmuosius taškus, o „Žalgiris“ per ketverias rungtynes vis dar nėra praleidęs nė vieno įvarčio.