9 turas / Bal 20 , Šiauliai
9 turas / Bal 21 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 20:00 , Vilnius
2018-04-11 | 7 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 700

Praėjusį savaitgalį įspūdingame mače palaužę „Trakus“, trečiadienį Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai pasiekė dar vieną įsimintiną pergalę ir Klaipėdoje 5:2 nugalėjo vietos „Atlantą“.

Tai kol kas rezultatyviausios šio sezono A lygos rungtynės per 7 turus.

Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo idealiai ir jie jau 2 minutę išsiveržė į priekį. Po Tomašo Šimkovičiaus pakelto kampinio „Atlanto“ vartininkas Pavelas Doroševas nesėkmingai bandė išmušti kamuolį, o tuo pasinaudojęs „Žalgirio“ saugas Marko Tomičius įmušė iš arti.

Tačiau labai greitai jau klaipėdiečiai atsidūrė priekyje. 7 minutę sulaukęs gero Vice Kendešo perdavimo, Anilas Kočas atitrūko nuo žalgiriečio Donovano Slijngardo ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį po skersiniu. 13 minutę prie „Žalgirio“ vartų vėl kilo chaosas. V. Kendešas sudrebino vartų karkasą, bet pirmas prie kamuolio prišokęs Donatas Kazlauskas mušė tiksliai – 2:1.

Vėliau rungtynių tempas nukrito ir komandos labiau išsiskyrė kietomis pražangomis bei įspėjimais.

Vis tik prieš pertrauką vilniečiai rezultatą išlygino. P. Doroševas atrėmė tolimą T. Šimkovičiaus smūgį. Bet po pastarojo pakelto kampinio „Atlanto“ vartų sargas iš Latvijos vėl sužaidė nepatikimai, neišmušęs kamuolio ir šalia buvęs M. Tomičius pelnė antrą įvartį – 2:2.

Antrame kėlinyje įvarčių lietus tęsėsi toliau. 52 minutę nepasisekė „Atlanto“ gynėjui Aleksandrui Levšinui – po T. Šimkovičiaus perdavimo kamuolys atsimušė į jį ir įskriejo į vartus. Praėjus 10 minučių po dar vieno T. Šimkovičiaus perdavimo tolimu smūgiu pasižymėjo Liviu Antalis – 2:4.

„Žalgirio“ rumunas 75 minutę pelnė dar vieną įvartį – L. Antalis tuomet įmušė galva po D. Slijngardo perdavimo iš aikštės krašto.

Įgiję tokį solidų pranašumą, vilniečiai iniciatyvos jau neišleido ir įsirašė dar tris taškus.

Tuo metu „Atlantas“ pratęsė nesėkmingų mačų namie seriją – klaipėdiečiai šį sezoną savo stadione per trejas rungtynes pergalės dar neiškovojo.