2018-08-19 | 22 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 400

Po beveik dviejų mėnesių pertraukos į A lygos kovas sugrįžę Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai rezultatu 4:0 įveikė „Kauno Žalgirį“.

Vilniaus žalgiriečiai iš karto perėmė iniciatyvą ir gausiomis pajėgomis ėmė atakuoti varžovų vartus. 15 minutę po Liviu Antalio smūgio galva kamuolys atsitrenkė į „Kauno Žalgirio“ vartų virpstą. Po dešimties minučių L. Antalis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau nesuvaldė kamuolio.

Įvarčiai pabiro prieš pat pertrauką. 41 minutę po Serge'o Nyuiadzio perdavimo Jeremy Manzorro pasitaisė kamuolį ir stipriu smūgiu pasiuntė jį į apatinį vilniečių vartų kampą.

45 minutę po Rolando Baravyko perdavimo iš krašto įvartį galva pagaliau pelnė L. Antalis.

Po pertraukos „Kauno Žalgirio“ treneris Mindaugas Čepas į aikštę metė net du puolėjus Roką Krušnauską ir Joao Figueiredo. Kauniečiams pavyko surengti kelis aštresnius išpuolius, bet įvarčius toliau mušė rungtynių šeimininkai.

62 minutę pasižymėjo Louisas Ogana, pasinaudojęs S. Nyuiadzi perdavimu. O 70 minutę įvartį pelnė L. Antalis.

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai nugalėjo rezultatu 4:0.