2018-09-19 | 25 turas | Dariaus ir Girėno stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 150

„Jonava“ po truputį kyla į viršų ir nepralaimi jau trečiame mače iš eilės, vis dėlto, dvikova Kaune jonaviečiams daug džiaugsmo neatnešė. Artūro Ramoškos kariauna Lietuvos futbolo A lygos 25-ojo turo mače išvykoje pirmavo, bet neišlaikė pranašumo ir sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su „Kauno Žalgiriu“.

Dvikovos pradžioje kauniečiai nevengdavo paspausti varžovų ir priversti juos klysti savo aikštės pusėje. Sykį tai pavyko – staigaus išpuolio metu po Ernesto Mickevičiaus smūgio pažeme Guilherme Cioletti buvo priverstas nukreipti kamuolį už galinės linijos.

Antroje pirmo kėlinio dalyje „Kauno Žalgiris“ sugebėjo perimti iniciatyvą. Aktyviai kairiajame krašte rungtyniavo Artiomas Osipovas, kuris sukūrė komandos draugams dvi progas smūgiams.

Pirmame epizode Mohamedas Emi Djabrailovas galva smūgiavo į vartininką, o kiek vėliau kamuolį susistabdęs Michaelas Thuique‘as mušė pro šalį. Kėlinio pabaigoje tolimu smūgiu vartininką Martyną Matuzą privertė paplušėti Lukas Artimavičius.

Antrame kėlinyje kovos taip pat netrūko, tačiau komandos žaidė kiek atsargiau. Vis dėlto 73-iąją minutę „Jonavai“ pavyko sulaukti varžovų klaidos.

Po perdavimo į baudos aikštelę Arūnas Klimavičius nesėkmingai išmušė kamuolį, o šalia gynėjo buvęs ir neseniai po keitimo aikštėje pasirodęs Laurynas Stonkus tiksliu smūgiu pelnė aštuntąjį šio sezono įvartį. Kiek vėliau labai arti antro įvarčio buvo M. Thuique'as, kurio spirtas kamuolys pataikė į virpstą.

Svečiai užtikrintai gynėsi, tačiau 88-ąją minutę neryžtingai sužaidė šalia savo baudos aikštelės ir suteikė „Kauno Žalgiriui“ progą atakai.

Po Ilja Kalpačiuko aukšto perdavimo į baudos aikštelę Kauno ekipos brazilas Joao Figueiredo atitrūko nuo oponento bei tiksliai smūgiavo galva. Dar po kelių minučių legionierius prieš save pamatė antrą geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės.

Po šių lygiųjų „Jonava“ savo sąskaitoje turi 19 taškų ir aplenkė septintoje vietoje buvusią „Palangą“, kurios tarpusavio rungtynių rezultatas yra prastesnis.