2018-09-29 | 21 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 100

Lietuvos futbolo A lygos čempiono titulą ginantis Marijampolės „Sūduvos“ klubas vėl sugrįžo į pirmą turnyro lentelės vietą. Marijampoliečiai atidėtose 21-ojo turo rungtynėse svečiuose 2:1 (2:0) nugalėjo po ilgesnės pertraukos pralaimėjimą patyrusius „Trakus“.

Prie „Sūduvos“ sėkmės Vilniuje kaip reikiant prisidėjo greitai pelnytas įvartis. „Trakų“ ekipos futbolininkas galva išmušė kamuolį iš baudos aikštelės, kuris atšoko Gersonui Acevedo, o šis 4-ąją minutę puikiu smūgiu vienu lietimu nepaliko Tomui Švedkauskui nė menkiausios galimybės išgelbėti komandą.

Šeimininkai gana greitai buvo visiškai netoli išlyginamojo įvarčio. Gražios atakos metu smūgį iš už baudos aikštelės atliko Donatas Kazlauskas, tačiau kamuolys vartų tinkle neatsidūrė.

30-ąją minutę „Sūduva“ padvigubino rezultatą. Po savalaikio Guilherme Finklerio perdavimo prieš vartininką iššokęs Rigino Cicilia smūgiavo tiksliai.

Antrame kėlinyje „Sūduvos“ puolėjas turėjo dvi puikias progas pelnyti dublį ir įtvirtinti savo komandos pergalę. Vis dėlto R. Cicilia abu sykius iš arti smūgiavo tiesiai į T. Švedkauską.

79-ąją minutę „Trakai“ atkūrė intrigą. Standartinės padėties metu Diniaras Bilialetdinovas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur po keitimo aikštėje pasirodęs Vadimas Manzonas tiksliai smūgiavo galva.

Visgi per likusį laiką šeimininkai pavojingiau I. Kardumo ginamiems vartams taip ir nepagrasino.

„Sūduva“ po šios pergalės turi 55 taškus ir 3 taškais lenkia rungtynėmis mažiau sužaidusį Vilniaus „Žalgirį“. „Trakai“ su 38 taškais žengia ketvirtoje vietoje.