2018-10-28 | 29 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 150

Lietuvos futbolo A lygoje liepsnoja vis ryškesni intrigos laužai. Sulaukę Marijampolės „Sūduvos“ kluptelėjimo, Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo pergalę ir sumažino deficitą iki 3 taškų.

Vilniečiai 29-ojo turo akistatoje 1:0 (1:0) nugalėjo „Trakų“ klubą, prieš kurį ankstesnėse dviejose akistatose pergalės iškovoti nepavyko.

Dvikova žalgiriečiams prasidėjo sėkmingai. Louisas Ogana atitrūko nuo pirmą kartą „Trakų“ ekipoje A lygos varžybose vidurio gynėjo pozicijoje žaidusio Aleksandro Levšino ir išprovokavo Justino Januševskio pražangą baudos aikštelėje.

Prie 11 metrų atžymos stojo pats legionierius iš Nigerijos ir tiksliu smūgiu pelnė savo 10-ąjį įvartį šiame sezone.

Vėliau komandos žaidė atsargiai, tačiau per paskutines 15 pirmo kėlinio minučių iniciatyvą perėmė „riteriai“. Vis dėlto „Žalgiris“ sėkmingai gynėsi ir trečiame mače iš eilės negavo įvarčio „į rūbinę“.

Po pertraukos žalgiriečiai ir toliau skyrė daugiau dėmesio gynybai, ieškodami gerų galimybių kontratakoms.

L. Ogana laiku atliko perdavimą Tomašui Šimkovičiui, šis prasiveržė arčiau vartų, bet pataikė į virpstą. Savo ruožtu „Trakai“ pavojingai atakavo standartinės padėties metu, kai arti tikslo buvo po keitimo aikštėje pasirodęs bei galva smūgiavęs Kevinas Ntika Bondombe.

Per pridėtą teisėjo laiką „Trakai“ atakavo tolimais perdavimais, o emocijų nevaldęs „Žalgirio“ strategas Valdas Urbonas buvo pašalintas iš techninės zonos.