2018-10-31 | 30 turas | Klaipėdos dirbtinės dangos st. | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovai: 100

A lygos 30 turo rungtynėse Klaipėdos „Atlantas“ namie priėmė „Kauno Žalgirį“, bet ir vėl liko be taškų. Rezultatu 1:3 pralaimėję klaipėdiečiai patyrė penktą nesėkmę iš eilės.

Rungtynių pradžioje „Atlanto“ futbolininkai demonstravo, kad nesirengia vien gintis. Šeimininkai prie varžovų vartų kėlė kelis kampinius, o vieno iš jų metu Andrius Bartkus pataikė į skersinį.

„Kauno Žalgiris“ palaipsniui perėmė iniciatyvą ir netrukus išsiveržė į priekį. 16 minutę kamuolį iš varžovų perėmęs Gratas Sirgėdas prasiveržė arčiau vartų ir tolimu smūgiu nuginklavo vartininką Dawidą Smugą – 0:1.

Tačiau greitai rezultatas tapo lygus. 22 minutę neatsakingai sužaidus kauniečių gynėjams, įvartį galva pelnė Tadas Labukas.

35 minutę „Kauno Žalgirio“ vartininkas Martynas Matuzas gelbėjo savo komandą po Deivido Lukošiaus smūgio iš kelių metrų.

Iniciatyvą turėję Kauno žalgiriečiai kėlinį baigė būdami priekyje. 40 minutę G. Sirgėdas perėmė kamuolį, atliko perdavimą Aurimui Raginiui ir šis įvarčiu iš toli persvėrė rezultatą.

Antrą kėlinį energingai pradėjusi komanda stengėsi padidinti savo persvarą. Aktyvus puolime buvo Rokas Krušnauskas. Tačiau puolėjui stigo tikslumo, kartą pavojingą jo smūgį atrėmė D. Smugas. Arti antro įvarčio buvo A. Raginis, iš kelių metrų pataikęs į skersinį.

Nors vieno įvarčio skirtumas žadėjo intrigą, „Kauno Žalgirio“ turima žaidybinė persvara neleido „Atlantui“ net pagalvoti apie varžovų vartų šturmą. O 85 minutę tašką padėjo R. Krušnauskas. D. Smugas nesugebėjo sugauti kamuolio ir tuo pasinaudojęs „Kauno Žalgirio“ puolėjas pasiuntė jį į tuščius vartus.

Rezultatu 3:1 nugalėję kauniečiai išsaugojo viltis pakovoti dėl medalių.