2022-08-21 | 23 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Dovydas Švėgžda | Žiūrovai: 343

Vilniaus „Žalgiris“ toliau sėkmingai žygiuoja „Optibet A lygos“ pirmenybėse. 23-iajame ture Lietuvos čempionai namuose 3:1 (1:0) susitvarkė su „Jonava“ ir iškovojo septintą pergalę iš eilės.

Nuo rungtynių pradžios žalgiriečiai susidūrė su rimtu svečių pasipriešinimu. Tadas Eliošius ambicingu smūgiu išbandė vartininko Tomislavo Dukos pirštinių tvirtumą, o Davidui Angeloffui nepavyko pasinaudoti Joelio Bopesu klaida ir jis smūgiavo virš vartų.

„Žalgiris“ taip pat kėlė nemalonumų „Jonavos“ gynybai. Po pastarųjų neapdairaus žaidimo Mantas Kuklys baudos aikštelėje kamuolį smūgiavo šalia virpsto.

Kėlinio pabaigoje Vladimiro Čeburino auklėtiniams pavyko pralaužti ledus. Greitoje atakoje Renanas Oliveira pasinaudojo Petaro Mamičiaus perdavimu ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Po pertraukos „Jonava“ grasino šeimininkų vartams. Jau pirmą minutę Juanas Jorrinas atliko pavojingą šūvį, o kiek vėliau standartinėje situacijoje Vadymas Maščenka laimėjo dvikovą „antrajame aukšte“, bet smūgiavo galva kiek netiksliai.

Visgi „Žalgiris“ savo progomis naudojosi geriau. 58 minutę arbitras skyrė vienuolikos metrų baudos smūgį už Augusto Vantomme pražangą prieš Francį Kyeremeh, o baudinį šaltakraujiškai realizavo Josipas Tadičius.

Likusioje rungtynių dalyje iniciatyvą savo rankose turėjo vilniečiai ir įprasmino tai trečiu įvarčiu. Gražiame komandiniame išpuolyje J. Bopesu prasiveržė į baudos aikštelės giliumą ir nepagailėjo perdavimo J. Tadičiui, kuris vienu lietimu tiksliai smūgiavo į vartus.

87 minutę „Jonava“ sušvelnino rezultatą – kontratakoje po J. Jorrino perdavimo pasižymėjo Marius Ganusauskas. Tai ir buvo paskutinis rungtynių akcentas.