2022-09-10 | 27 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 100

„Optibet A lygos“ 27 ture užfiksuotas dar vienas netikėtas rezultatas. Paskutinėje vietoje besirikiuojanti „Jonava“ šeštadienį namuose lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su „Panevėžiu“.

Nuo dvikovos pradžios dominavo aukšto tempo futbolas, o 14 minutę jonaviečiai nustelbė svečius ir išsiveržė į priekį. Juozo Lubo perdavimą į baudos aikštelę techniškai priėmęs Tadas Eliošius antru lietimu galingai pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Valdo Urbono auklėtiniai į praleistą įvartį sureagavo greitai ir po kelių minučių efektyviai sugrįžo į žaidimą. Nasko Milevas išprovokavo Andrijaus Slinkino pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo paskirtą 11 m. baudos smūgį šaltakraujiškai realizavo Elivelto.

Visgi atakose „Panevėžiui“ sunkiai sekėsi pralaužti budriai žaidusius šeimininkus. Kėlinio pabaigoje Ariagneris Smithas galėjo išvesti savo komandą į priekį, bet neišnaudojo patogios pozicijos baudos aikštelėje ir smūgiavo šalia vartų.

Po pertraukos didelių gaisrų prie abiejų vartų beveik nebuvo užfiksuota, bet „Jonavai“ teko dažniau atsimušinėti nuo varžovų atakų. Paskutinėmis rungtynių minutėmis abi komandos apsikeitė pavojingomis atakomis – Petro Kušlyko kariaunai vos pergalės neišplėšė Richardas Rodriguezas, o kitame aikštės gale Matijus Remeikis smūgiavo į vartininką.

Lentelės dugne besirikiuojanti „Jonava“ iškovojo trečią tašką čempionate, o „Panevėžys“ (47 tšk.) bent laikinai pakilo į trečią vietą.