2022-09-11 | 27 turas | „Kauno Žalgirio“ FA stadionas | Teisėjas: Donatas Rumšas | Žiūrovai: 90

Vilniaus „Žalgirio“ sėkmingas žygis „Optibet A lygoje“ tęsiasi toliau. Vladimiro Čeburino auklėtiniai 27-ajame ture svečiuose 2:0 (0:0) susitvarkė su „Kauno Žalgiriu“ ir stiprina savo paraišką titulo gynyboje.

Rungtynėse kiek geriau startavo čempionai, kurie buvo aktyvesni rengiant išpuolius. 16 minutę kauniečių vartininkas Deividas Mikelionis turėjo pirmą kartą rimtai paplušėti, kai atrėmė Petaro Mamičiaus smūgį į vartų kampą. Kitame aikštės gale savo vartus teko gelbėti ir Tomislavui Dukai, kuris blokavo Grato Sirgėdo klastingą baudos smūgį.

Vėliau pusiausvyra žaidime išsilygino, bet kėlinio pabaigoje aukštesnę pavarą įjungė kauniečiai, prispaudę svečius prie jų vartų. Geriausią progą turėjo Jasonas Noslinas, kuris po G. Sirgėdo pakelto kampinio smūgiu galva pataikė kamuolį į skersinį.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ dar kartą buvo arti tikslo. 49 minutę Divine'as Naah atliko galingą šūvį iš didelio atstumo, bet kamuolys atsimušė nuo vartų konstrukcijos – svečių vartininkas nebūtų išgelbėjęs savo komandos.

„Žalgiris“ daug pavojingų progų nesukūrė, bet rungtynių pabaigoje padėjo du lemtingus pareiškimus. 85 minutę standartinėje situacijoje pirmąjį smūgį blokavo D. Mikelionis, bet prie kamuolio pirmasis suskubęs Kipras Kažukolovas pelnė įvartį.

Jau per pridėtą laiką sostinės futbolininkai įtvirtino pergalę. Kontratakoje Fabienas Ourega atliko perdavimą į baudos aikštelę įkirtusiam Renanui Oliveirai, o šis šaltakraujišku smūgiu užbaigė ataką. Rezultatyviausias čempionato žaidėjas įsirašė jau 13 įvartį šiame sezone.