2022-10-09 | 32 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Rolandas Adžgauskas | Žiūrovai: 120

Vilniaus „Žalgris“ toliau tęsia sėkmingą žygį „Optibet A lygoje“. Vladimiro Čeburino vedama kariauna 32 turo rungtynėse svečiuose nepaliko vilčių čempionato autsaiderei „Jonavai“ 4:0 (3:0).

Susitikimo pradžioje jonaviečiai buvo aktyvesni. Viename iš epizodų pavojingą Vadymo Maščenkos smūgį atrėmė Edvinas Gertmonas, o kitoje daug žadančioje atakoje šeimininkams nepavyko suvaldyti kamuolio baudos aikštelėje.

Visgi „Žalgiris“ kokybiškiau išnaudojo gautas progas, o prie to prisidėjo ir varžovų žaidimo brokas gynyboje. 10 minutę po Francio Kyeremeh aštraus perdavimo Nahuelis Machado nukreipė kamuolį į savus vartus.

Po septynių minučių svečiai padvigubino pranašumą. Po Fabieno Ourega ilgo perdavimo, baudos aikštelės epicentre laukęs F. Kyeremeh pergudravo vartininką ir įsirašė septintą įvartį šiame sezone. Tai privertė „Jonavos“ trenerį Petro Kušlyką atlikti du keitimus – pakeisti buvo abu centro gynėjai.

Prieš kėlinio pabaigą Lietuvos čempionai pradėjo „Jonavos“ triuškinimą. Marko Miličkovičius atliko perdavimą baudos aikštelės dešinėje buvusiam Renanui Oliveirai, o šis efektingu smūgiu nukreipė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Po pertraukos „Jonava“ bandė ieškoti galimybių sušvelninti rezultatą, bet E. Gertmonas ir jo gynybos linija bandymus nugesino. Tuo tarpu „Žalgiris“ 50 minutę užtvirtino pergalę ketvirtu įvarčiu – priešais vartus atsidūręs Donatas Kazlauskas užtikrintai realizavo R. Oliveiros perdavimą.

„Žalgiris“ (66 tšk.) toliau užtikrintai žygiuoja titulo link – vilniečiai turi devynių taškų pranašumą prieš Kauno raj. „Hegelmann“ ir penkerias rungtynes atsargoje. „Jonava“ (3 tšk.) nebeturi galimybių pakilti iš paskutinės vietos.