2023-03-19 | 4 turas | Šiaulių „Gytarių“ stadionas | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 452

4-ajame „Optibet A lygos“ ture FA „Šiauliai“ iškovojo trečiąją pergalę šiame sezone.

Mindaugo Čepo auklėtiniai beveik visus reikalus sutvarkė jau pirmajame kėlinyje bei iškovojo triuškinančią pergalę rezultatu 3:0 (3:0).

Kaip ir buvo galima tikėtis, jau nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštės šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau to paversti pavojingesniais momentais nepavyko.

23-iąją minutę Eligijus Jankauskas atliko puikų reidą kairiuoju kraštu, perdavė kamuolį Danieliui Romanovskiui, o pastarasis pasiuntė jį į marijampoliečių vartų tinklą. Verta paminėti, kad „Sūduvos“ vartininkui Giedriui Zenkevičiui situacijos nepalengvino ir rikošetu į vartų plotą skriejęs kamuolys.

„Sūduvos“ futbolininkai antroje pirmojo kėlinio pusėje kiek daugiau laiko praleido FA „Šiauliai“ aikštės pusėje. Tiesa, jau 36-ąją minutę aikštės šeimininkai sėkmingai kombinavo marijampoliečių baudos aikštelėje, o ataką vainikavo E. Jankausko tikslus smūgis į buvusios komandos vartus.

43-iąją minutę E. Jankauskas išniro vienas prieš G. Zenkevičių ir progą išnaudojo bei pradėjo marijampoliečių triuškinimą – 3:0.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas antrajame kėlinyje rungtynių vaizdą bandė pakeisti atliktais keitimais. Tiesa, nors marijampoliečių atakose atsirado truputį daugiau kokybės ir gyvybės, su visomis užduotimis susitvarkė šiauliečių gynėjai.

Taip pat komandą po keleto pavojingų Oyinlolos Kayode ir Lino Zingerto smūgių gelbėjo vartininkas Lukas Paukštė. Mindaugo Čepo auklėtiniai sąmoningai atidavė kamuolio kontrolę oponentams, o patys progų ieškojo kontratakose.

Po iškovotos pergalės šiauliečiai su 10 taškų žengia antroje turnyro lentelės vietoje ir šiame „Optibet A lygos“ čempionate žygiuoja be pralaimėjimų. D. Lastausko auklėtiniai savo kraityje liko su trimis taškais.