7 turas / Bal 10 , Vilnius
8 turas / Bal 13 , Širvintos
8 turas / Bal 13 , Marijampolė
8 turas / Bal 14 , Telšiai
8 turas / Bal 14 , Panevėžys
8 turas / Bal 14 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 10 turas / Bal 23 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 18:00 , Širvintos

2024 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2024 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
Elvio Žaldario nuotr.

„TOPsport A lygos“ klubai pradėjo 2024 metų sezoną ir jau artėja link komplektacijų pabaigos.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Pateikiame 2024 metų sezono čempionato dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Vytautas Černiauskas, Tomas Švedkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Danielis Bukelis (Vilniaus BFA), Robertas Mazanas (Pazardžiko „Hebar“), Andrijus Karvackis („Kauno Žalgiris“), Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Aironas Trakšelis, Matijus Remeikis, Nicolasas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“), Jovanas Čadženovičius, Federico Palaciosas, Domantas Vaičekauskas, Lucas de Vega (Maljorkos „Atletico Baleares“), Kwadwo Asamoah, Jeffrey Sarpongas, Ernestas Veliulis, Ignas Venckus (Gargždų „Banga“), Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“), Nojus Lukšys, Noelis Mbo, Ariagneris Smithas, Nika Kačarava, vyr. treneris Gino Lettieri.

Išvyko: Ignas Driomovas, Danas Šimkevičius (Panevėžio „Ekranas“), Wilde‘as-Donaldas Guerrier, Seydina Keita (Farvanijos „Al Tadhamon“), Rokas Lekiatas (Krajovos „FCU 1948“), Romanas Mirošnykas (Naujojo Targo „Podhale“), Pijus Širvys („Maribor“), Danielis Romanovskis (Tbilisio „Dinamo“), Chafikas Tigroudja, Sebastianas Rinconas (Nadžafo „Naft Al-Wasat“), Artemas Ščedras (Kauno rajono „Hegelmann“).

Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Dušanas Markovičius (Achnos „Ethnikos“), Arpadas Tordai („Mezokovesd Zsory“), Joris Aliukonis, Joelis Bopesu, Joris Moutachy (Njoro „Chamois“), Myroslavas Mazuras („Ostersunds“), Tomas Bakšys, Younnas Zahary („Mezokovesd Zsory“), Jurijus Kendyšas, Martynas Šetkus, Leandro Fernandesas (Grimstado „Jerv“), Yukiyoshi Karashima, Benas Traore (Ar Raso „Al Hazem“), Ovidijus Verbickas, Adama Fofana, Paulius Golubickas, Giedrius Matulevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Liviu Antalis, Nikola Petkovičius (Murska Sobotos „Mura“), Nemanja Mihajlovičius (Bania Lukos „Borac“), Romualdas Jansonas, Patrikas Matyžonokas, Arminas Hodžičius (Skopjės „Shkupi“), Meinardas Mikulėnas (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Edvinas Gertmonas (Klužo-Napokos „Universitatea“), Tomislavas Duka (Mostaro „Velež“), Dovas Elzbergas, Petaras Mamičius (Klužo-Napokos CFR), Saulius Mikoliūnas (baigė karjerą), Mario Paveličius, Nassimas Hnidas (Muharako „Al Muharraq“), Kevinas Bukusu, Kipras Kažukolovas („Astana“), Stipe Vučuras (Liepojos „Liepaja“), Nicolasas Gorobsovas („Panevėžys“), Abdoulas Doumbia, Matas Vareika (Kauno rajono „Hegelmann“), Kajus Bička (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Arvydas Novikovas (Stambulo „Tuzlaspor“), Gustas Jarusevičius (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Marko Miličkovičius (Bekabado „Metallurg“), Donatas Kazlauskas (FA „Šiauliai“), Leonardo Vaca (Turkistano „Turan“), Mathiasas Oyewusi („Valenciennes“).

FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Gustas Baliutavičius, Lukas Paukštė, Rolandas Baravykas, Jevgenas Jefremovas, Sigitas Olberkis, Vytas Gašpuitis (Vinio SLNA), Kristupas Keršys (Rygos „Metta“), Egidijus Vaitkūnas, Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“), Simonas Paulius, Mantas Kuklys, Domantas Šimkus, Karolis Žebrauskas (Gargždų „Banga“), Gabijus Micevičius, Gabrielius Micevičius, Davis Ikauniekas („Jablonec“), Deividas Šešplaukis, Deividas Dovydaitis, Eligijus Jankauskas, Justas Petravičius, Simonas Urbys, Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Žalgiris“), Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“), vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: Rokas Lekiatas („Panevėžys“), Rimvydas Sadauskas (Guangdžou „Evergrande“), Nojus Audinis („Teplice“), Ernestas Pilypas (baigė karjerą), Emilis Gasiūnas (Telšių „Džiugas“), Danielis Romanovskis („Panevėžys“), Dominykas Kubilinskas (Telšių „Džiugas“), Mantas Pikčiūnas (Telšių „Džiugas“), Oleksijus Ščebetunas (Petropavlo „Kyzylžar“).

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas, Jurgis Mikšiūnas, Matiasas Rale (Espo „Honka“), Sethas Sincere'as, Jasonas Noslinas, Maxime'as Spano Rahou, Aldayras Hernandezas (Espo „Honka“), Edvinas Kloniūnas, Pijus Nainys, Karolis Šilkaitis, Vilius Armanavičius, Karolis Uzėla, Abdulgafaras Opeyemi, Žanas Benedičičius (Rogaška Slatinos „Rogaška“), Divine‘as Naah, Oyinlola Kayode (Marijampolės „Sūduva“), Gratas Sirgėdas, Davidas Martinas Anane (Liepojos „Liepaja“), Nidas Vosylius, Artūras Dolžnikovas, Filipas Dangubičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Armandas Kučys, Kristofferis Hovenas („Varberg“), vyr. treneris Glennas Stahlis.

Išvyko: Arijus Bražinskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Andrijus Karvackis („Panevėžys“), Edvinas Girdvainis („Sandhausen“), Martynas Dapkus (FA „Šiauliai“), Yuma Suwa (Lazarevaco „Kolubara“), Shermaras Martina, Xabi Auzmendi (Varšuvos „Polonia“), Nerijus Valskis (baigė karjerą), Florianas Davidas (Menamos „Al Najma“).

Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Vincentas Šarkauskas, Arijus Bražinskas („Kauno Žalgiris“), Emilis Urbonas (Panevėžio „Ekranas“), Hugo Figueredo, Steve‘as Kingue, Samuelis Odeoyibo, Vilius Armalas, Douglasas Cruzas („Sao Bernardo“), Klaudijus Upstas, Denisas Bošnjakas, Simas Gedžiūnas, Domantas Antanavičius („Atyrau“), Esmilis Kaušinis, Kipras Olšauskas („Jabac i Terrassa U-19“), Matas Vareika (Vilniaus „Žalgiris“), Titas Buzas (Vilniaus „Riteriai“), Kipras Keliauskas, Artemas Ščedras („Panevėžys“), Patrickas Popescu, Leo Ribeiro (Volo „Niki“), Michaelas Thuique, Njoya Abdelas Kaderas (Mfu „Fortuna“), Lukas Jonaitis, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Tomas Švedkauskas („Panevėžys“), Rodrigo Josviaki („Andraus“), Laurynas Klimas, Aleksandras Levšinas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Lukas Čerkauskas (Tauragės „Tauras“), Thompsonas Gavi (Afulos „Hapoel“), Giedrius Matulevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Didis Lutumba-Pitah (Veliko Tirnovo „Etar“), Alexas Souza (Tovuzo „Turan“), Nauris Petkevičius (FA „Šiauliai“), Filipas Dangubičius („Kauno Žalgiris“), Augustinas Klimavičius (FA „Šiauliai“), Ugochukwu Oduenyi (Marijampolės „Sūduva“).

Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Mantas Bertašius, Kornelijus Smilingis, Lukas GrinkevičiusKonstantinas Šulcas, Antonio Lara, Benas Šatkus, Justinas Januševskis, Carlosas Eduardo, Natanas Žebrauskas (Erfurto „Rot Weiss“), Dovydas Norvilas, Valdas Antužis, Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“), Erikas Kirjanovas, Maksimas Andrejevas, Karolis Toleikis, Mantas Petrikas, Vaidas Magdušauskas, Vilius Piliukaitis, Erikas Smulkys, Valdas Paulauskas, Pijus Srėbalius, Cesinha, Robertas Vėževičius, Jhonata Santosas (Arkoverdės „Flamengo“), Matas Ambrazaitis, vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Sigitas Urbys, Ričardas Šveikauskas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Goncalo Vieira („Valletta“), Ze Eduardo, Karolis Žebrauskas (FA „Šiauliai“), Ignas Venckus („Panevėžys“), Darius Zubauskas (Klaipėdos „Neptūnas“).

Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Giedrius Zenkevičius, Vilius Stebrys, Rokas Pačėsa, Tautvydas Burdzilauskas, Žygimantas Baltrūnas, Klavas Kramenas (Alytaus „Dainava“), Ivanas Zotko (Jerevano „Urartu“), Tomas Gumbelevičius, Augustas Dubickas, Aleksandras Živanovičius, Simas Venckevičius, Ernestas Burdzilauskas, Steve'as Lawsonas (Le Bardo „Stade Tunisien“), Maksymas Pyrohovas, Dariušas Stankevičius, Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“), Artiomas Kovbasa, Artiomas Fiodorovas, Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“), Aivaras Emsis, Ugochukwu Oduenyi (Kauno rajono „Hegelmann“), Linas Zingertas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Justas Česnavičius (Kauno „Fortūna“). vyr. treneris Dovydas Lastauskas.

Išvyko: Igoris GončarasJevgenas Smirnovas (Mlavos „Mlawianka“), Junas Suzuki (baigė karjerą), Ibrahimas Olaosebikanas (Strumicos „Brera“), Matas Miškinis, Oyinlola Kayode („Kauno Žalgiris“), Levanas Mačarašvilis (Kauno rajono „Hegelmann B“), Meinardas Mikulėnas (Vilniaus „Žalgiris“).

Alytaus „Dainava“:

Komandos sudėtis: Airidas Mickevičius, Volodymyras Krynskis („Prostejov“), Tautvilas Jasmontas, Andrija Krivokapičius (Telšių „Džiugas“), Ode Abdullahi, Maksymas Maksymenka (Larisos AEL), Oskaras Lukošiūnas, Laminas Jawara („Viborg“), Naglis Paliušis, Rokas Rasimavičius, Gustas Zabita, Rokas Stanulevičius (Korko „Cork City“), Artiomas Baftalovskis, Renatas Banevičius, Dmytro Mandryčenka, Chibuike Nwosu, Aaronas Olugbogi, Lukas Šiaudvytis, Danielis Misiūnas (Vilniaus BFA), Stanislavas Sorokinas, Nojus Valukynas, Ignas Kružikas („Rotonda“), Davoras Rakičius, vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Išvyko: Orestas Kostykas (Taldykorgano „Žetisu“), Emanuelis Pereira („Aparecidense“), Klavas Kramenas (Marijampolės „Sūduva“), Denysas Taraduda (Piatra Niamco „Ceahlaul“), Ernestas Stočkūnas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Martynas Vasiliauskas („Garliava“), Artemas Radčenka (Paolos „Hibernians“), Andersonas Castro, Matheusas Araujo (Fortalezos „Floresta“), Šerali Juldaševas (Noršiopingo „Lindo“).

Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Ivanas Baturinas (Tukumo „Tukums 2000“), Dejanas Trajkovskis (Vibo Valentijos „Vibonese“), Orlandas Jakas (Dublino „Shamrock Rovers U-19“), Džiugas Aleksa (Vilniaus „Žalgiris B“), Tomas Rapalavičius, Miroslavas Puškarovas (Plovdivo „Marica“), Lukas Ankudinovas, Sergijus Kulynyčius, Tomas Dombrauskis (Vilniaus „Riteriai“), Davidas Brazao (Langfordo „Pacific“), Dominykas Kubilinskas, Emilis Gasiūnas (FA „Šiauliai“), Joaquimas Domingosas (Sintros „Sintrense“), Leifas Estevezas (Kauno rajono „Hegelmann“), Jurgis Jankauskas, Martynas Vasiliauskas, Christianas Bella (Kėdainių „Nevėžis“), Eridanas Bagužas (Plungės „Babrungas“), Nino Noordanusas (Liepojos „Liepaja“), Mantas Pikčiūnas (FA „Šiauliai“), vyr. treneris Andrius Lipskis.

Išvyko: Simone Moschinas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Adomas Mika (Mažeikių „Atmosfera“), Draganas Nedeljkovičius (Svilajnaco „Radnički“)Andrija Krivokapičius (Alytaus „Dainava“), Edwardas Sarpongas („Birkirkara“), Milanas Jezdimirovičius („Valletta“), Maicomas Davidas (Semejaus „Jelimaj“), Nuno Pereira (Lučanų „Mladost“), Aldairas Ferreira („Botosani“), Vertti Hanninenas (Helsinkio „Gnistan“), Viniciusas Ribeiro (Seinejokio SJK), Airesas Sousa (Plungės „Babrungas“), Motiejus Burba (Marijampolės „Sūduva“), Danilas Ankudinovas (Mogiliavo „Dnepr“), Juozas Lubas (Rogožinės „Egnatia“), vyr. treneris Joao Pratesas.

Vilniaus rajono „TransINVEST“:

Komandos sudėtis: Sergijus Melašenka, Simone Moschinas (Telšių „Džiugas“), Ernestas Černiavskis, Gabrielis Nikonovas, Aleksandras Levšinas (Kauno rajono „Hegelmann“), Erlandas Juška, Ričardas Šveikauskas (Gargždų „Banga“), Deividas Malžinskas, Ernestas Stočkūnas (Alytaus „Dainava“), Povilas Kiselevskis, Artūras Žulpa („Aktobe“), Ivanas Koškošas (Tukumo „Tukums 2000“), Linas Pilibaitis, Ryonosuke Ohori („SRC Hiroshima“), Kota Sakurai (Uogrės „Ogre United“), Yoichi Kawachi, Otaras Kobachidze, Ignas Kaškelevičius, Misaki Sato („Dornbirn“), Gustas Jarusevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Yuri de Oliveira (San Paulo „Ponte Preta“), Nedas Klimavičius, Kajus Bička (Vilniaus „Žalgiris“), Henrique Devensas, vyr. treneris Giedrius Barevičius.

Išvyko: Andrius Kazakevičius (Vilniaus „Riteriai“), Aldas Korsakas (Vilniaus BFA), Levanas Čapodze, Lukas Valvonis, Arminas Čivilis, Kotaro Amemiya (baigė karjerą), Valentinas Jeriomenka, Dominykas Kodzis (Vilniaus BFA), Linas Zingertas (Marijampolės „Sūduva“), Gabrielis Viana.