7 turas / Bal 10 , Vilnius
8 turas / Bal 13 , Širvintos
8 turas / Bal 13 , Marijampolė
8 turas / Bal 14 , Telšiai
8 turas / Bal 14 , Panevėžys
8 turas / Bal 14 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 20 18:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 15:00 , Kaunas
Tiesiogiai 9 turas / Bal 21 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 10 turas / Bal 23 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 10 turas / Bal 24 18:00 , Širvintos

Dainaviečiai ir čempionai pristatė po naujoką

Dainaviečiai ir čempionai pristatė po naujoką
Pauliaus Židonio nuotr.

Alytaus „Dainavos“ vartininkų gretas papildė 27 metų vartų sargas iš Ukrainos Volodymyras Krynskis

Savo karjerą V. Krynskis pradėjo Charkivo „UFK-Olimpik“ jaunimo komandoje.

„Volodymyras Krynskis patyręs vartininkas, žaidęs Ukrainos aukščiausioje lygoje. Tad tikimės, kad su savo patirtimi Volodymyras svariai prisidės A lygoje“, – apie naująjį dainavietį sakė vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Didžiąją savo karjeros dalį V. Krynskis žaidė Ukrainoje. Tiesa, praėjusį sezoną vartų sargas baigė Čekijos „Prostejov“ klube. Naujasis „Dainavos“ vartininkas taip pat yra atstovavęs Ukrainos U-21 rinktinei.

DFK „Dainava“ jau kitą sekmadienį, kovo 3 dieną, Marijampolės futbolo arenos manieže „TOPsport A lygos“ pirmojo turo rungtynėse susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ komanda. Rungtynių pradžia 13 val.

***

Futbolo klubą „Panevėžys“ oficialiai papildė kairiojo krašto gynėjas iš Slovakijos. Titulą ginsiantys Lietuvos čempionai sukirto rankomis dėl iki sezono pabaigos galiojančio kontrakto su 30-mečiu Robertu Mazanu.

Slovakas profesionalo karjerą pradėjo gimtojo miesto „Trenčin“ gretose, taip pat savo šalyje atstovavo „Senica“ ir „Žilina“ ekipoms. Be to, trumpai buvo išvykęs į Belsko Bialos „Podbeskidzie“ komandą Lenkijoje.

2018 metais iš „Žilina“ R. Mazaną išpirko Vigo „Celta“ – iš Ispanijos ekipos jis buvo skolinamas „Venezia“ bei „Tenerife“ klubams. 2020–2021 metais slovakas gynė dviejų Čekijos komandų garbę – „Mlada Boleslav“ ir „Karvina“.

Po to gynėjo karjera pasuko į Limasolio AEL, o nuo 2022 metų rugsėjo futbolininkas vilkėjo Pazardžiko „Hebar“ ekipos marškinėlius, paskutinį mačą Bulgarijos pirmenybėse sužaisdamas vasario viduryje. Savo šalies rinktinėje R. Mazanas rungtyniavo 11-oje susitikimų, be to, atstovavo jaunimo komandoms.

„Didelė motyvacija atvykti į „Panevėžį“ virto pastebėjus, kad klubas praėjusiais metais tapo čempionu. Manau, mūsų laukia panašus sezonas ir taip pat norėčiau padėti komandai sėkmingai pasirodyti Europoje.

Mano tikslai – sunkiai dirbti, jog žaisčiau startinėje sudėtyje ir su komanda pasiekčiau gerus rezultatus. „Panevėžys“ turi gerą komandą su geru treneriu, noriu tobulėti ir suteikti patirties“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo R. Mazanas.

Artimiausias rungtynes „Panevėžys“ žais vasario 25 dieną, sekmadienį. Vilniaus „Sportimos“ manieže nuo 18.15 val. prasidės „TOPsport LFF Supertaurės“ dvikova su Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkais.