Dvi A lygos komandos tarpusavyje sužaidė draugišką mačą
zalgiris.lt 2020-09-20 15:06
Pertrauką A lygoje „Kauno Žalgirio“ komanda išnaudojo sužaisdama kontrolines rungtynes su Lietuvos čempionate dalyvaujančiu „Panevėžio“ klubu. Panevėžyje vykusios rungtynės baigėsi lygiosiomis rezultatu 2:2 (1:2).
Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos stadione žalgiriečiai pirmieji išsiveržė į priekį, o įvarčiu pasižymėjo gynėjas Stevenas Thicot. Iki šiol prancūzas vilkėdamas žaliai baltus marškinėlius pasižymėjęs nebuvo.
Vis tik, gera rungtynių pradžia buvo tik pusė darbo. Varžovai netrukus išlygino rezultatą, o iki pertraukos dar sugebėjo išsiveržti į priekį. Įvarčius pelnė Rafaelis Floro bei Ignas Kružikas.
Po pertraukos komandos vėl keitėsi pavojingomis atakomis, tačiau vienintelis įvarčiu pasibaigęs išpuolis vėl priklausė „Kauno Žalgiriui“, kai pasižymėjo Gratas Sirgėdas.
Šiemet A lygoje nebesusitiksiančios komandos galiausiai baigė rungtynes, kuriose išsiskyrė taikiai – 2:2.
Artimiausias A lygos rungtynes kauniečiai rugsėjo 27 dieną Gargžduose žais su vietos „Banga“, o iki kitos rinktinių pertraukos dar lauks spalio 3 dienos dvikova namuose su Vilniaus „Žalgiriu“.
Turnyro lentelė
| Vieta | Komanda | Sužaista | Įv. san. | Taškai |
|---|---|---|---|---|
| 1. |
|
36 | +41 | 75 |
| 2. |
|
36 | +13 | 67 |
| 3. |
|
36 | +13 | 62 |
| 4. |
|
36 | +12 | 59 |
| 5. |
|
36 | +6 | 52 |
| 6. |
|
36 | +7 | 49 |
| 7. |
|
36 | -8 | 46 |
| 8. |
|
36 | +2 | 42 |
| 9. |
|
36 | -37 | 26 |
| 10. |
|
36 | -49 | 18 |
Lygos lyderiai
Rezultatyviausi-
Eligijus Jankauskas Šiauliai18
-
Kader Njoya Abdel Hegelmann15
-
Amine Benchaib K. Žalgiris15
-
Milan Džokič Šiauliai13
-
Liviu Antal Žalgiris13
-
Daniel Romanovskij Šiauliai14
-
Leo Ribeiro Hegelmann13
-
Leif Estevez Riteriai9
-
Gratas Sirgėdas K. Žalgiris8
-
Ernestas Veliulis Panevėžys7









