19 turas / Lie 05 , Raudondvaris
19 turas / Lie 06 , Alytus
19 turas / Lie 07 , Panevėžys
20 turas / Lie 11 , Vilnius
20 turas / Lie 13 , Telšiai
20 turas / Lie 14 , Alytus
Tiesiogiai 21 turas / Lie 19 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 21 turas / Lie 20 19:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 21 turas / Lie 21 19:30 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Lie 27 16:45 , Marijampolė
Tiesiogiai 22 turas / Lie 27 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 22 turas / Lie 28 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 22 turas / Lie 28 19:30 , Panevėžys

M.Zubo pergalės nepraslydo pro tėvynainių akis

M.Zubo pergalės nepraslydo pro tėvynainių akis
Tomas Stasevičius

"SMScredit.lt A lygos" čempionų vairininkas yra tarp trijų kandidatų, kuriuos paskelbė futbolo žurnalas „Pilka nožna“. Be M.Zubo, geriausiu Lenkijos treneriu gali tapti nacionalinės rinktinės strategas Adamas Nawalka bei Varšuvos „Legia“ klubui vadovaujantis Janas Urbanas.
 

„Esu patenkintas, kad gimtinėje įvertino mano darbą. Džiugu, kad žmonės, kurie renka geriausią Lenkijos trenerį, seka futbolo įvykius ne tik šalies viduje, bet ir užsienyje. Dirbant už Lenkijos ribų sunkiau atkreipti futbolo specialistų dėmesį“, - sakė „Žalgirio“ vairininkas.
 

M.Zubas mano, kad įvertinimo gimtinėje sulaukė dėl gerų „Žalgirio“ rezultatų praėjusį sezoną: „Esu ne vienintelis lenkų treneris, kuris treniruoja užsienio klubą. Tai, kad patekau tarp trijų geriausių – ne vien mano asmeninis, bet ir visos komandos nuopelnas. Praėjusį sezoną Lietuvoje laimėjome viską, sėkmingai pasirodėme Europoje".
 

M.Zubas nesiryžta prognozuoti, ar taps geriausiu Lenkijos treneriu, bet pripažįsta, kad vien buvimas kandidatų trejete jį labai džiugina. „Sunku pasakyti, ar tapsiu geriausiu. Rezultatai paaiškės po kelių dienų. Vis dėlto jau dabar jaučiuosi pagerbtas. Atkaklus ir sistemingas darbas atnešė vaisių“, - sakė "SMScredit.lt A lygos" čempionų strategas.
 

Geriausias 2013 metų Lenkijos treneris bus apdovanotas iškilmingame vakare vasario 8 dieną Varšuvoje.