11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė

R.Abu Bakras Brazilijoje žaidė prieš pasaulio čempionate dalyvausiantį Iraną

Sekmadienį Brazilijos San Paulo mieste savo paskutines kontrolines rungtynes prieš netrukus prasidėsiantį pasaulio futbolo čempionatą žaidė Irano futbolo rinktinė. Jų varžovais buvo Trinidadas ir Tobagas, kurio gretose nuo pat pirmųjų minučių gynybą sėkmingai cementavo Pakruojo „Kruojos“ gynėjas Radanfahas Abu Bakras. Pergalę 2:0 (0:0) šventė Irano vienuolikė.

„Corinthians“ treniruočių centro pagrindinėje aikštėje susitikimas vyko permainingai ir atkakliai, o progų pasižymėti turėjo abi ekipos. Irano ekipos pergalę lėmė įvarčiai iš karto po pertraukos 45-ąją ir 54-ąją minutėmis, kai pasižymėjo E.Hajsafi ir R.Ghoochannejhadas.

„Kruojos“ gynėjas R.Abu Bakras rungtynes pradėjo startinėje sudėtyje ir rungtyniavo nuo švilpuko iki švilpuko. Futbolininkas patikimai tvarkėsi su savo gynybiniais darbais ir keletą kartų itin sėkmingai pradėjo Trinidado ir Tobago atakas.

Primename, kad Trinidado ir Tobago rinktinė prieš keletą dienų Argentinoje 0:3 (0:1) pripažino žvaigždėtos šeimininkų rinktinės pranašumą. Tiesa, vis dar jautusio traumos padarinius R.Abu Bakro rinktinės treneriai nusprendė prieš L.Messį, A.Di Maria ir kitas žvaigždes  į aikštę neleisti, jis liko tarp atsarginių.

Irano nacionalinė futbolo rinktinė jau po kelių dienų pradės savo pasirodymą pasaulio futbolo čempionate. Iranas vienoje grupėje varžysis su Bosnija ir Hercogovina, Argentina bei Nigerija. R.Abu Bakras po šių rungtynių grįš į Lietuvą, kur prisijungs prie Pakruojo „Kruojos“.

Savo artimiausias rungtynes „Kruoja“ žais jau antradienį 18.30 val. Marijampolėje su vietos „Sūduva“.