Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 17:00 , Telšiai
Tiesiogiai 14 turas / Geg 19 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 15 turas / Geg 24 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 16:00 , Kaunas
Tiesiogiai 15 turas / Geg 25 19:00 , Panevėžys

„SMScredit.lt A lygos" A lygos komandoms LFF taurėje sekėsi skirtingai

Ketvirtadienį sužaistos paskutinės LFF taurės III etapo rungtynės. Iš aštuonių dvikovų keturiose porose užfiksuotos favoritų nesėkmės. Didžiausio ažiotažo sulaukė rungtynės Kazlų Rūdoje, kuriose vietos „Šilas" po pratęsimo palaužė vienus iš „SMScredit.lt A lygos" lyderių „Trakus". Žemiausia pagal rangą - SFL žaidžianti „Mostiškių" komanda - eliminavo I lygos senbūvę Jonavos „Lietavą".

A lygos klubai startavo skirtingai

Šiemet Kazlų Rūdos klubas demonstruoja stabilų žaidimą namuose prieš I lygos varžovus ir žadėjo atkaklią kovą „Trakų" svečiams. Šeimininkai du kartus pirmavo, tačiau trakiškiams pavyko rezultatą išlyginti. Prieš pagrindinio laiko pabaigą „Šilas" pelnė įvartį, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Visgi drąsūs šeimininkų išpuoliai puolime pasiteisino ir Gytis Urba įspūdingu smūgiu iš toli pratęsime išplėšė pergalę 3:2.

„Klaipėdos granitas" pradėjo turnyrą pergale 2:0 išvykoje prieš Kėdainių „Nevėžį". Justas Vilavičius Uostamiesčio klubui pelnė ankstyvą įvartį, o šeimininkams visų rungtynių metu nesisekė atakų pabaigti rezultatyviai. Galop, susitikimo pabaigoje Mihails Zizilevs po kontratakos pelnė antrąjį svečių įvartį.

I lygos klubai nepateisino favoritų statuso

Didžiausią sensaciją pateikė vieninteliai likę Sekmadienio futbolo lygos atstovai - „Mostiškių" komanda. Jie trečiose rungtynėse iš eilės įveikė aukštesnius pagal rangą varžovus. Šįkart nuo kuklaus Vilniaus rajono klubo 0:1 nukentėjo daug jaunų žaidėjų savo gretose turėjęs Jonavos „Lietavos" klubas.

Staigmena tapo Tauragės „Tauro" pasitraukimas iš turnyro. I lygos klubas po pratęsimo svečiuose 1:2 nusileido III lygos Kauno „Hegelmann Litauen" komandai. „Tauras" pirmavo antrajame kėlinyje po Simono Babiliaus įvarčio, bet Kristijonas Gedgaudas rezultatą išlygino. Pergalingą įvartį nuo 11 metrų žymos pratęsimo antrojo kėlinio pabaigoje įmušė buvęs „Tauro" žaidėjas Vladas Petkevičius.

I lygoje dėl 9-13 vietų kovojantis Radviliškio „Lokomotyvas" tapo sostinės „TAIP" auka. Jis nusileido daug buvusių „Žalgirio" futbolininkų savo gretose turėjusiems VRFS III lygos lyderiams rezultatu 2:0.

Kitos rungtynės

I lygos lyderių dvikovoje Kauno „Spyris" išvykoje 3:1 įrodė pranašumą prieš Utenos „Utenį". Tuo tarpu VRFS III lygos atstovai Vilniaus „Prelegentus" 1:0 eliminavo Telšių „Džiugą".

Paskutinėse III etapo rungtynėse Šilutėje ketvirtadienį vietos „Šilutė" 0:1 pralaimėjo vienam I lygos lyderių sostinės MRU klubui.

IV etapo (aštuntfinalio burtai) bus traukiami ketvirtadienį 13 valandą Vilniuje. Burtus tiesiogiai transliuos Futbolo.TV.

Rezultatai:

23. Šilutės „Šilutė" (I lyga) -  Vilniaus „MRU" (I lyga) 0:1 (0:1)
24. Kazlų Rūdos „Šilas" (I lyga) - Trakų „Trakai" (A lyga) 3:2 (po pratęsimo, pagr. l. 2:2, 1 kėl. 1:1)
25. Vilniaus raj. „Mostiškės" (IV, B2) - Jonavos „Lietava" (I); 1:0 (1:0)
26. Kauno „Hegelmann Litauen"  (III, KAFF) - Tauragės „Tauras" (I); 2:1 (po pratęsimo, pagr. l. 1:1, 1 kėl. 0:0)
27. Vilniaus „Prelegentai" (III, VRFS) - Telšių „Džiugas" (II, Vakarų); 1:0 (0:0)
28. Utenos „Utenis" (I) - Kauno „Spyris" (I); 1:3 (0:1)
29. Vilniaus „TAIP" (III, VRFS) - Radviliškio „Lokomotyvas" (I); 2:0 (1:0)
30. Kėdainių „Nevėžis" (I) - „Klaipėdos granitas" (A) 0:2 (0:1)