„Sūduva“ dramatiškai eliminavo „Žalgirį“ bei pateko į finalą

Elvio Žaldario nuotr.

Pirmajame „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje susitiko Lietuvos futbolo A lygos lyderės – Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Pačioje rungtynių pradžioje puikią progą pasižymėti turėjo „Sūduvos“ futbolininkai, tačiau kelis kartus smūgiuotą kamuolį atmušė Martinas Berkovecas ir Vilniaus komandos gynėjai.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje klastingu smūgiu kamuolį į vartus siuntė Vaidas Slavickas, tačiau dar kartą puikiai sužaidė M. Berkovecas. Jau per pridėtą laiką puikaus Sauliaus Mikoliūno perdavimo sulaukęs Andrija Kaludžerovičius smūgiavo į vartus, tačiau kamuolys atsimušė į virpstą ir rezultatas nepakito. Į rūbinę komandos patraukė esant nulinėms lygiosioms.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą, arti įvarčio buvo „Žalgirio“ ekipa. Po kampinio Nemanjos Ljubisavljevičiaus smūgiuotas kamuolys praskriejo prie pat virpsto. Jau kitos atakos metu pavojingu išpuoliu atsakė ir marijampoliečiai, tačiau Mihreto Topčagičiaus smūgiuotas kamuolys taip pat praskriejo pro pat vartų konstrukciją.

Antrajame kėlinyje vaizdas iš esmės nepasikeitė, abi komandos ir toliau aktyviai ieškojo savo šansų atakose, tačiau švieslentėje ir toliau degė rezultatas 0:0.

Per pagrindinį laiką komandoms pasižymėti nepavyko, tad rungtynių nugalėtojas sprendėsi pratęsime.

Jau pačią pirmą pratęsimo minutę „Žalgirį“ į priekį išvedė A. Kaludžerovičius, laimėjęs kovą antrame aukšte ir pasiuntęs kamuolį į vartus.

Vis dėlto ilgai pranašumo išlaikyti vilniečiams nepavyko. Jau po minutės beveik identiškos atakos metu rezultatą išlygino Josipas Tadičius.

Pratęsimo metu abi komandos įjungė dar aukštesnę pavarą puolime, puikios progos pasižymėti dar kartą sulaukė A. Kaludžerovičius, tačiau jo smūgį atrėmė „Sūduvos“ vartų sargas.

Per paskutinę pirmojo pratęsimo kėlinio ataką „Sūduvos“ futbolininkai po standartinės situacijos sugebėjo pasižymėti dar kartą, smūgiu galva rezultatą persvėrė Semiras Kerla.

Savo ruožtu pačioje antrojo pratęsimo pabaigoje už paskutinės vilties pražangą raudona kortele buvo nubaustas „Sūduvos“ žaidėjas Linas Klimavičius.

Emocijų kupinoje dvikovoje triumfavo ir kelialapį į finalą rezultatu 2:1 iškovojo „Sūduvos“ ekipa. Antrajame pusfinalyje spalio 20 d. 18 val. susikaus „Panevėžys“ ir Vilniaus „Riteriai“.

„Hegelmann LFF taurės“ finalas vyks spalio 24 d. 14.30 val. Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione.