Turo rinktinėje – „Riterių“ ir „Hegelmann“ atakuojantys žaidėjai

fchegelmann.com nuotr.

„Optibet A lygos“ 16-ojo turo rinktinėje pastebimi Vilniaus „Riterių“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ komandų atakuojantys žaidėjai.

Marius Paukštė (Telšių „Džiugas“): Gana reta praktika atrasti turo rinktinėje vietos pralaimėjusios komandos vartų sargui. Vis dėlto įvarčių nepraleidę vartininkai darė klaidas, o M. Paukštė, nepaisant dviejų praleistų įvarčių, sužaidė puikų mačą, atremdamas net keturis labai pavojingus varžovų smūgius.

Karolis Šilkaitis („Kauno Žalgiris“): Dešiniajame krašte šį sykį rungtyniavęs saugas efektingu smūgiu galva išplėšė pergalę savo komandai. Tai buvo pirmasis K. Šilkaičio įvartis šiemet, taip pat žalgirietis pirmasis suskubo prie 8 atšokusių kamuolių.

Akseli Kalermo (Vilniaus „Riteriai“): Vidurio gynėjas iš Suomijos Gargžduose atliko solidų darbą. Antrojo kėlinio pradžioje A. Kalermo ištraukė į tuščius vartus skriejusį kamuolį, esant rezultatui 0:0, perėmė 9 kamuolius bei laimėjo 62 proc. dvikovų.

Joshua Akpudje („Panevėžys“): Legionierius iš Nigerijos dvikovą su „Jonava“ įsimins iš pozityvios pusės. Po pakelto kampinio smūgiu galva J. Akpudje džiaugėsi savo pirmuoju įvarčiu šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Petaras Mamičius (Vilniaus „Žalgiris“): Kroatas akistatoje su Telšių „Džiugu“ suvaidino svarbų vaidmenį. P. Mamičius rezultatyviais perdavimais prisidėjo prie abiejų įmuštų įvarčių ir jų sąskaitoje turi 7, taip pirmaudamas Lietuvos čempionate.

Lucasas Diasas (Vilniaus „Riteriai“): Porą pirmųjų mėnesių „Optibet A lygoje“ blankiai žaidęs brazilas tampa vis pastebimesnis. L. Diasas išsiskyrė puikiu rezultatyviu perdavimu, atliko 3 smūgius į vartus ir puolime laimėjo net 82 proc. dvikovų (9/11).

Tomašas Vestenicky (Vilniaus „Riteriai“): Po pirmojo kėlinio į kovą mestas slovakas pakeitė savo komandos žaidimo dinamiką aikštės viduryje. T. Vestenicky nutraukė pauzę – pelnė įvartį, išsiskyrė 4 smūgiais bei laimėjo 67 proc. dvikovų.

Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“): Traumų šiemet kamuojamas ir gana nedaug žaidžiantis saugas padėjo „Riteriams“ nugalėti Gargžduose. Būtent R. Filipavičius taikliu smūgiu išvedė komandą į priekį bei perdavimus atliko 83 proc. taiklumu.

Alexas Souza (Kauno rajono „Hegelmann“): Legionierius iš Brazilijos dvikovoje su Marijampolės „Sūduva“ pasižymėjo puikiu žaidimu. A. Souza pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas ir pasižymėjo 86 proc. perdavimų taiklumu.

Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“): Lietuvos rinktinės puolėjas pastaruoju metu čempionate įgauna pagreitį ir muša įvarčius ne į apatinių ekipų vartus. Šios savaitės viduryje A. Klimavičius įmušė įvartį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Ariagneris Smithas („Panevėžys“): Futbolininkas iš Nikaragvos taip pat po rinktinių pertraukos žaidžia rezultatyviau negu anksčiau. Susitikime prieš „Jonavą“ A. Smithas pelnė 2 įvarčius, iš viso atlikdamas 6 smūgius į vartus.