U-21 rinktinė neturėjo šansų Kroatijoje

Elvio Žaldario nuotr.

Lietuvos jaunimo U-21 rinktinė baigė pasirodymą atrankos turnyro 4-oje grupėje, patirdama skaudų pralaimėjimą rezultatu 0:7 bendraamžiams iš Kroatijos.

Rungtynių pradžioje lietuviai surengė porą grėsmingų atakų, o šalia vartų smūgiavo Ignas Kružikas ir Titas Milašius.

Kroatams pirmąkart pralaužti lietuvių gynybą pavyko 13-ąją minutę, pasižymėjus Dario Špikičiui, o paskiau persvarą iki trijų įvarčių padidino Petaras Musa ir Marinas Šverko.

Antroje rungtynių dalyje kroatai dominavo ir pelnė dar keturis įvarčius. Mūsiškiai rungtynes baigė dešimtiese, be teisėjo 72 minutę pašalinto Gyčio Paulausko. Svajūno Čyžo ir Edgaro Dubicko pastangos kėlinio pabaigoje pelnyti garbės įvartį nenusisekė.

Per 10 sužaistų rungtynių Donato Vencevičiaus treniruojama Lietuvos jaunimo rinktinė šioje grupėje iškovojo 3 pergales ir pasiekė 1 lygiąsias.

Rungtynių statistika:

Kroatija – Lietuva 7:0 (3:0)

Pulos „Aldo Drosina“ stadionas, teisėjas – Ianas McNabbas (Šiaurės Airija)

Įvarčiai: 13 min. Dario Špikičius, 29 ir 66 min. Petaras Musa, 36 min. Marinas Šverko, 57 min. Boško Šutalo, 70 ir 76 min. Nikola Moro (Kroatija)

Įspėti: 21 min. Ignas Kružikas, 40 min. Eligijus Jankauskas, 58 min. Titas Krapikas, 63 min. Gytis Paulauskas (Lietuva)

Pašalintas: 72 min. Gytis Paulauskas (Lietuva)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Titas Krapikas, Titas Milašius, Karolis Uzėla, Edvinas Kloniūnas, Ernestas Stočkūnas, Domantas Antanavičius, Linas Mėgelaitis, Eligijus Jankauskas (46 min. Edgaras Dubickas), Svajūnas Čyžas (85 min. Deividas Šešplaukis), Ignas Kružikas (46 min. Gytis Paulauskas), Nauris Petkevičius (61 min. Renatas Banevičius).

Atsargoje: Vincentas Šarkauskas, Džiugas Raudonius, Deividas Malžinskas, Vilius Armalas, Martynas Vasiliauskas.