31 turas / Spa 18 , Telšiai
32 turas / Spa 22 , Šiauliai
32 turas / Spa 22 , Panevėžys
32 turas / Spa 22 , Kaunas
32 turas / Spa 23 , Raudondvaris
32 turas / Spa 23 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 26 14:00 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 26 16:00 , Telšiai
Tiesiogiai 33 turas / Spa 26 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 33 turas / Spa 27 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 33 turas / Spa 27 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 18:25 , Marijampolė
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 18:25 , Vilnius
Tiesiogiai 35 turas / Lap 02 18:25 , Kaunas

V. Paulauskas persikėlė į Laikinąją sostinę

V. Paulauskas persikėlė į Laikinąją sostinę
fkbanga.lt nuotr.

Pasiruošimą sezonui savaitės pradžioje pradėjęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas sulaukė dar vieno papildymo. Kauno klubas pasirašė sutartį su puikų praėjusį sezoną sužaidusiu Valdu Paulausku.

23-ejų atakuojantis futbolininkas profesionalo karjerą pradėjo Vilniaus „Riterių“ klube, pastaruosius dvejus metus vilkėjo Gargždų „Bangos“ marškinėlius, praėjusiame sezone į viršų kėlė LFF taurę ir debiutavo nacionalinėje Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje.

Nauju komandos futbolininku jau spėjo pasidžiaugti ir komandos vyr. treneris Eivinas Černiauskas.

„Tai žaidėjas, kuris gerai valdo kamuolį, yra techniškas ir greitas. Žaidžia keliose pozicijose, labai gerai jaučiasi tarp linijų, o turėdamas kamuolį gali padaryti skirtumą ir yra efektyvus puolant. Jam dar tik 23 metai, tad jis vis dar turi daug potencialo ir galimybių“, – Žalgiris.lt sakė strategas.

„TOPsport A lygoje“ V. Paulauskas buvo itin ryškus – visuose oficialiuose turnyruose per 33 susitikimus jis pelnė 11 įvarčių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Puikus futbolinininko sezonas buvo įvertintas nuolatiniais kvietimais į Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, o UEFA tautų lygos dvikovos su Kipru metu, V. Paulauskas žengė ir į aikštę.

Futbolininko pasirinkimu pasidžiaugė ir „Kauno Žalgirio“ futbolo klubo prezidentas Mantas Kalnietis.

„Džiaugiamės, kad vienas geriausių praėjusio sezono A lygos žaidėjų karjerą nusprendė tęsti mūsų klube. Valdas pernai įrodė, kad yra pasiruošęs prisiimti daugiau atsakomybių, turi galimybių ir noro savo žaidimo lygi pakelti dar aukščiau“, – Žalgiris.lt teigė M. Kalnietis.