2020-07-23 | 11 turas | Marijampolės futbolo arenos stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovai: 770

Lietuvos futbolo A lygos 11-ojo turo dvikovoje Marijampolėje buvo užfiksuotas gana netikėtas rezultatas.

Raudonų kortelių lietumi paženklintame mače lyderė Marijampolės „Sūduva“ ir Gargždų „Banga“ išsiskyrė be įvarčių – 0:0.

Per pirmą akistatos pusvalandį Sauliaus Širmelio kariauna turėjo gerų šansų pasižymėti. Efektingas Josipo Tadičiaus smūgis „žirklėmis“ privertė paplušėti Igną Driomovą, o Mihreto Topčagičiaus galva smūgiuotas kamuolys skriejo greta virpsto.

34-ąją minutę mačui teisėjavęs Manfredas Lukjančukas už antrą įspėjimą pasiuntė į rūbinę Thomasą Salamoną – nuo tada prasidėjo tikras kortelių lietus.

52-ąją minutę už pavojingos atakos nutraukimą buvo pašalintas kitas austras – Danielis Offenbacheris.

Tai nebuvo paskutinės raudonos kortelės: 84-ąją minutę iš techninės zonos M. Lukjančukas išvarė I. Plūką, savo ruožtu, po dviejų minučių savo pasirodymą baigė po keitimo į kovą mestas Valerijus Šabala.

Vis dėlto „Bangai“ nepavyko pasinaudoti kiekybiniu pranašumu. Aštuntą pridėto laiko minutę Jonas Bičkus pavojingai smūgiavo pažeme, bet kamuolys tikslo nepasiekė.

Gargždų ekipa iškovojo 10-ąjį tašką, o pirmaujančios „Sūduvos“, kurios sąskaitoje yra 26 taškai, kluptelėjimu pasinaudojo abu artimiausi konkurentai.