2021-04-17 | 8 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Donatas Šimėnas

Antrą pergalę iš eilės „Optibet A lygoje“ iškovojo ir prie turnyro lentelės vidurio priartėjo Gargždų „Banga“.

Gargždiškiai varžovo aikštėje po pirmame kėlinyje pelnyto įvarčio 1:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ komandą, prieš tai nepralaimėjusią trejose rungtynėse iš eilės.

Pakankamai lygiose rungtynėse abi ekipos daug progų nesukūrė, o įvartis buvo pelnytas 41-ąją minutę. Simonas Urbys baudos aikštelėje surado Ernestą Stočkūną, kuris antrą savo tikslų smūgį Lietuvos čempionate atliko pažeme nukreipdamas kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Per pirmas 45 minutes „Banga“ taip pat išsiskyrė pavojingu Roberto Vėževičiaus bandymu ir buvo priversta atlikti keitimą, kai dvikovos tęsti negalėjo Edvinas Bračkus.

Nors antroje mačo pusėje „Hegelmann Litauen“ ekipos strategas Andrius Skerla bandė pagyvinti žaidimą keitimais, tačiau susikurti aštresnes pusproges pavyko tik paskutinėmis minutėmis.

Čempionato debiutantų gretose pasirodė ir po traumos atsigavęs Thompsonas Gavi, visgi, „Bangos“ gynyba atlaikė kelių minučių šturmą ir po 8-ojo turo kovų turi 6 taškus.

Gargždų ekipa išlieka 8-oje pozicijoje, tačiau priartėjo prie poros turnyro lentelės viduryje esančių komandų, tarp jų – ir tašku daugiau turinčios „Hegelmann Litauen“ ekipos.