Tiesiogiai 31 turas / Spa 01 18:00 , Vilnius
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 13:00 , Kėdainiai
Tiesiogiai 31 turas / Spa 02 15:00 , Alytus
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 13:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 31 turas / Spa 03 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 23 turas / Spa 14 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 32 turas / Spa 15 18:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 32 turas / Spa 16 13:00 , Telšiai
2021-05-29 | 16 turas | Alytaus m. stadionas | Teisėjas: Manfredas Lukjančukas | Žiūrovų: 300

Paskutinėje turnyro lentelės vietoje „Optibet A lygos“ sezoną pradėjusi Alytaus DFK „Dainava“ pakilo dar viena pozicija į viršų.

Dzūkai 16-ojo turo mače namuose atsirevanšavo Gargždų „Bangai“, kurią nugalėjo 3:1 (2:0).

15 val. turėjusios prasidėti rungtynės dėl gargždiškių autobuso gedimo kelionės metu startavo pusvalandžiu vėliau ir tai tapo tarsi „Bangos“ problemų įžanga.

Dar neįpusėjus pirmam kėliniui mačo tęsti negalėjo Aleksandras Aksionovas, o prieš Paulių Golubicką kelis kartus prasižengęs Dovydas Norvilas 28-ąją minutę užsidirbo antrą geltoną kortelę.

Po minutės „Dainava“ išsiveržė į priekį: 36-erių veteranas Vytautas Lukša puikiai išpildė baudos smūgį ir džiaugėsi pirmuoju įvarčiu šiemet. Maža to, svečiai dėl traumos netrukus prarado ir saugą Skirmantą Rakauską.

44-ąją minutę Alytaus klubas vėl pakėlė iš savo vietų sirgalius – itin gražų tolimą smūgį atliko Saidas Hamuličius.

„Banga“ nepasidavė ir 48-ąją minutę sugrąžino intrigą. Susižeidusį A. Aksionovą pakeitęs Etienne'as Mukanya efektingu šūviu į tolimąjį vartų kampą pelnė pirmą įvartį atstovaujant Gargždų klubui.

Tiesa, „Dainava“ greitai vėl padvigubino pranašumą – 60-ąją minutę dar vieną puikų smūgį atliko jau penktą sykį šiame „Optibet A lygos“ sezone pasižymėjęs S. Hamuličius.

Daugiau šiame mače įvarčių nebuvo pelnyta, o svečių gretose pirmą kartą šiemet pasirodė Pijus Srėbalius bei Karolis Žebrauskas.

13 taškų turinti „Dainava“ šoktelėjo į 8-ąją vietą, savo ruožtu, „Banga“ su 11 taškų nusileido į 9-ąją poziciją.