2021-07-31 | 19 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 130

Šeštadienį Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ ekipa iškovojo didžiausią pergalę šių metų „Optibet A lygos“  pirmenybėse, o Kėdainių „Nevėžis“ patyrė didžiausią pralaimėjimą.

19-ojo turo akistatoje „Hegelmann“ neteko lyderio Naurio Petkevičiaus, bet dominavo aikštėje ir varžovams išrašė po tris įvarčius abiejuose kėliniuose. Dvikova baigėsi kauniečių triumfu 6:0 (3:0).

Nors susitikimo pradžioje kėdainiečiai bandė nustebinti varžovus ir surengė kelis pavojingus išpuolius, svečiai buvo efektyvesni savo atakose. 12 minutę Andriaus Skerlos auklėtiniai išsiveržė į priekį po gerai išpildytos kampinio situacijos. Po N. Petkevičiaus perdavimo galva, Vakaris Skibiniauskas nesėkmingai pakreipė koją ir įsimušė kamuolį į savus vartus.

Kėlinio viduryje „Hegelmann Litauen“ padvigubino pranašumą. Po Karolio Rukuižos pražangos prieš N. Petkevičių baudos aikštelėje, buvo paskirtas baudinys. Jį realizavo Yukiyoshi Karashima. Tuo tarpu N. Petkevičius rungtynių dėl traumos nebegalėjo tęsti.

A. Skerlos auklėtiniai 33 minutę rezultatą pavertė triuškinamu. Po Thompsono Gavi perdavimo iš aikštės gilumos, Vilius Armanavičius spurtavo į priekį ir permetė kamuolį per vartininką Serhijų Melašenką į vartus.

Po pertraukos svečiai toliau šeimininkavo Kėdainių stadione. Aukšta nata kėlinį pradėjo Kyle'as Spence‘as, kuris puikiu smūgiu į viršutinį vartų kampą nepaliko vilčių vartininkui. Anglas pelnė jau ketvirtą įvartį per ketverias rungtynes.

Kėdainiečiams teko traukti kamuolį iš vartų tinklo dar du kartus. 67 minutę kampinio situacijoje galva tiksliai smūgiavo Ibrahimas Olaosebikanas. Jam tai buvo debiutinis įvartis čempionate. „Nevėžio“ gynyba subyrėjo ir situacijoje, kai po A. Raginio perdavimo baudos aikštelėje pasižymėjo Vilius Armalas.

Iškovojusi didžiausią pergalę šiame sezone, „Hegelmann Litauen“ komanda (37 tšk.) taškais susilygino su ketvirtoje vietoje žengiančiu „Kauno Žalgiriu“. „Nevėžis“ (9 tšk.) išlieka paskutinėje vietoje.