2021-08-07 | 22 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Kęstutis Bartuškevičius | Žiūrovai: 300

22-ajame „Optibet A lygos“ ture nutrūko Kauno raj. „Hegelmann Litauen“ keturių pergalių serija – ją užbaigė Alytaus „Dainavos“ futbolininkai.

Dzūkai pirmavo po debiutinio Kazeemo Aderounmu įvarčio, bet kauniečiams pavyko išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Yukiyoshi Karashima. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:0).

Nors susitikimo pradžioje daugiau kamuolį kontroliavo šeimininkai, būtent prie jų vartų 15 minutę kilo rimtesnis gaisras. „Hegelmann Litauen“ futbolininkams nepavyko sėkmingai išmušti kamuolio baudos aikštelėje, o Saido Hamuličiaus smūgį atrėmė Ignas Plūkas.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidime neblizgėjo. Perdavimus iš atakos kraštų abiejų ekipų gynybos linijos neutralizuodavo sėkmingai, o vartininkams I. Plūkui ir Martynui Matijoškai gelbėti savo vartų nuo rimto pavojaus neteko.

Po pertraukos ledus pralaužti pavyko kiek aktyviau atakavusiems „Dainavos“ futbolininkams. Pasiteisino Tomo Ražanausko atliktas keitimas – K. Aderounmu užteko vos kelių minučių, jog pasiųstų kamuolį į vartus. 68 minutę Vytautas Lukša atliko kokybišką perdavimą iš krašto, o baudos aikštelėje tykojęs nigerietis smeigė tikslų smūgį galva.

„Hegelmann Litauen“ už dešimties minučių varžovams atsakė įvarčiu. Kontratakoje Levanas Mačarašvilis įsiveržė į dešinįjį atakos kraštą ir atidavė tikslų perdavimą baudos aikštelės centre buvusiam Y. Karashimai, o šis tiksliai smūgiavo į vartus.

Nors abi komandos dar bandė ieškoti galimybių įmušti pergalingą įvartį, dvikova baigėsi lygiosiomis. „Hegelmann Litauen“ (38 tšk.) po rungtynių susilygino taškais su ketvirtoje vietoje žengiančiu „Panevėžiu“. „Dainava“ (22 tšk.) išlieka aštuntoje pozicijoje.