2021-08-28 | 25 turas | Kėdainių centrinis stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 100

„Optibet A lygoje“ septintuoju laimėjimu šiame sezone džiaugėsi dėl išlikimo kovojanti Gargždų „Banga“.

Davido Afonso treniruojama komanda 25-ojo turo rungtynėse svečiuose 3:0 (3:0) įveikė čempionato autsaiderį Kėdainių „Nevėžį“, kuris pralaimėjo šeštą kartą iš eilės.

Svečiai šios akistatos likimą nulėmė per pusvalandį, pelnydami net tris įvarčius.

11-ąją minutę po klaidos aikštės viduryje „Banga“ nurūko į greitą kontrataką, kurią įvarčiu baigė Karolis Urbaitis, 25-ąją minutę Sergijus Melašenka labai nesėkmingai gaudė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Darius Zubauskas džiaugėsi įvarčiu.

Maža to, tas pats D. Zubauskas po K. Urbaičio perdavimo įformino dublį bei džiaugėsi trečiuoju taikliu smūgiu šiemet.

Per pertrauką strategas Darius Gvildys atliko net tris keitimus ir tai leido perimti iniciatyvą. Tiesa, Ignas Driomovas atrėmė Junioro Timite ir Juliaus Kasparavičiaus smūgius, o antrą mačą sužaidęs Robertas Granauskas apsigynė nuo Shogo Yoshikawos bandymo.

Po šio laimėjimo 25 taškus turinti „Banga“ pakilo į 8-ąją vietą, „Nevėžis“ su 9 taškais ir toliau paskutinis – 10-as.