2021-10-16 | 32 turas | Telšių m. centrinis stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 400

Telšių „Džiugas“ toliau išlieka šiame sezone neįveikęs Alytaus „Dainavos“. „Optibet A lygos“ 32-ojo turo rungtynėse abi komandos išsiskyrė taikiai 1:1 (1:1).

Rungtynių pradžia buvo sėkmingesnė agresyviau žaidusiems svečiams iš Dzūkijos. Jie išsiveržė į priekį 18 minutę, kai Alexas Kyeremeh techniškai sužaidė prie baudos aikštelės prieigų ir efektingu smūgiu į viršutinį dešinį vartų kampą nuginklavo vartininką. Įdomu tai, kad legionierius iš Ganos pastarąjį kartą pasižymėjo pirmajame čempionato ture žaisdamas prieš dabartinę savo komandą – „Dainavą“

Džiugiečiai sureagavo į praleistą įvartį sėkmingai. Atlikę kelis išpuolius, 29 minutę Mariaus Šlutos auklėtiniai išlygino rezultatą – po Nasko Milevo perdavimo iš dešiniojo krašto Dovydas Virkšas vienu lietimu iš artimo atstumo pasiuntė kamuolį į vartus. Tai buvo pirmasis jo įvartis šių metų sezone, o taip pat ir vilkint „Džiugo“ marškinėlius.

Šeimininkams išlyginamasis įvartis suteikė daugiau pasitikėjimo ir kėliniui einant į pabaigą jie galėjo išsiveržti į priekį. Sėkmė šypsojosi „Dainavos“ futbolininkams, kai Andriaus Lipskio smūgiuotą kamuolį debiutavęs vartininkas Tomas Švedkauskas atmušė į virpstą, o tuomet vartų sargas sugraibė atšokusį kamuolį.

Po pertraukos aikštėje vyravo apylygis žaidimas, tačiau komandoms sunkiai sekėsi regzti pavojingus išpuolius. Bene realiausią progą įmušti turėjo „Dainava“ – 87 minutę Henrique Devenso klastingą smūgį iš tolimos distancijos atrėmė vartininkas.

Dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. „Džiugas“ su 32 taškais rikiuojasi septintoje vietoje, o „Dainava“ (28 tšk.) yra pozicija žemiau. Abi komandos kitą savaitgalį Alytuje susitiks paskutinėje tarpusavio dvikovoje šiame sezone.