26 turas / Lap 20 , Vilnius
36 turas / Lap 23 , Gargždai
36 turas / Lap 23 , Marijampolė
36 turas / Lap 23 , Panevėžys
36 turas / Lap 23 , Kaunas
36 turas / Lap 23 , Vilnius
2022-03-15 | 3 turas | LFF Kauno treniruočių centro st. | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovai: 270

„Optibet A lygos“ 3-iajame ture „Panevėžys“ didžiąją rungtynių dalį praleido gindamasis, bet minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) sugebėjo įveikti Kauno raj. „Hegelmann“ komandą.

Rungtynių pradžioje šeimininkai užkūrė pirtį prie panevėžiečių vartų ir juos pralaužti bandė įvairiais būdais – dažnais kampiniais, tolimais smūgiais ir aštriais perdavimais į baudos aikštelės epicentrą.

21 minutę „Hegelmann“ turėjo geriausią progą paversti dominavimą aikštėje rezultatu švieslentėje, kai už Matijaus Remeikio pražangą buvo skirtas 11 m. baudos smūgis į svečių vartus. Visgi prie žymos stojusiam Yukiyoshi Karashima nepavyko nuginkluoti Rafaelio Broetto – vartininkas nestiprų smūgį pažeme sustabdė.

Po nerealizuoto baudinio Andriaus Skerlos auklėtinių atakų škvalas aprimo, o ir „Panevėžys“ pabandė surasti galimybių atakuoti. Visgi ryškesnėmis atakomis ir toliau išsiskyrė kauniečiai – kėliniui einant į pabaigą arti įvarčio buvo Ignas Kružikas ir Vilius Armanavičius.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Dažnoms „Hegelmann“ atakoms pritrūkdavo sėkmingos realizacijos priešais vartus, o svečius taip pat gelbėjo ir puikus R. Broetto žaidimas vartuose.

Visgi būtent „Panevėžys“ rungtynėse sugebėjo pralaužti ledus ir išsiveržti į priekį. 65 minutę Ariagneris Smithas dešiniajame atakos krašte atliko perdavimą į vartininko aikštelę, kur E. Veliulis sėkmingai kyštelėjo koją ir pelnė įvartį.

Likusioje rungtynių atkarpoje „Hegelmann“ bandė išlyginti rezultatą, tačiau svečiai gynėsi didelėmis pajėgomis ir savo vartus išlaikė sausus. Kauniečiams tai buvo pirmasis pralaimėjimas sezone, o „Panevėžys“ šventė jau antrąją pergalę.

Yukiyoshi Karashima
21'
21'
Matijus Remeikis
39'
Mitar Čukovič
Pirmojo kėlinio pabaiga
46'
Wanderson Melo
(Tautvydas Eliošius)
50'
Ernestas Veliulis
(Elivelto Ribeiro Dantas)
63'
Aironas Trakšelis
(Rokas Stanulevičius)
65'
Ernestas Veliulis
(Ariagner Smith)
Salif Cisse
(Augustinas Klimavičius)
69'
Tzlil Nehemya
(Samuel Odeoyibo)
74'
Misaki Sato
(Thompson Gavi)
74'
78'
Aironas Trakšelis
Alex Souza
(Ignas Kružikas)
81'
Hugo Figueredo
82'
84'
Linas Klimavičius
Rungtynių pabaiga
71%
Kamuolio kontrolė
29%
25
Smūgiai
4
5
Smūgiai į vartų plotą
1
20
Smūgiai šalia vartų
3
0
Vartininkų atremti smūgiai
5
108
Atakos
63
87
Pavojingos atakos
26
16
Kampiniai
3