2022-06-22 | 16 turas | Jonavos m. stadionas | Teisėjas: Orestas Abramavičius | Žiūrovai: 100

Po poros pralaimėjimų „Optibet A lygoje“ „Panevėžys“ solidžiu stiliumi sugrįžo į pergalingas vėžes – svečiuose iškovotas dar vienas laimėjimas.

Valdo Urbono treniruojama komanda rezultatu 5:0 (3:0) nepaliko nė menkiausios galimybės čempionato autsaiderei „Jonavai“.

Aukštaitijos sostinės komanda greitai pelnė du įvarčius. 9-ąją minutę po Ernesto Veliulio perdavimo taikliai smūgiavo Wandersonas Melo, dar po 2 minučių – Tautvydas Eliošius surado Ariagnerį Smithą, kuris suklaidino vartininką bei pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

Šeimininkai atsakė pora aštresnių atakų, tačiau 32-ąją minutę praleido trečią įvartį, kai po Jeffrey Sarpongo pakelto kampinio pirmuoju šio sezono įvarčiu džiaugėsi galva tiksliai smūgiavęs Joshua Akpduje.

Jau po minutės už paskutinės vilties pražangą Lukas Čepkauskas buvo nubaustas raudona kortele, tad likęs mačo laikas tebuvo tik formalumas.

Tuo pasinaudojo 49-ąją minutę savo pirmą karjeros įvartį „Optibet A lygoje“ įmušęs 17-metis Aironas Trakšelis, o 68-ąją minutę Martynas Matuzas itin nesėkmingai išmušė kamuolį, kuris atšokęs nuo A. Smitho atsidūrė vartuose.

Šiame mače Lietuvos čempionate debiutavo 18-metis „Panevėžio“ puolėjas Nojus Lukšys bei 19-metis „Jonavos“ atstovas Edgaras Liudžius.

Po 16 akistatų „Panevėžys“ savo kraityje turi 33 taškus, jonaviečiai vis dar su tašku.