Tiesiogiai 11 turas / Bal 27 15:00 , Telšiai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 13:00 , Kaunas
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 17:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 11 turas / Bal 28 19:00 , Alytus
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 15:00
Tiesiogiai 12 turas / Geg 01 17:00 , Vilnius
2022-08-21 | 23 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Mindaugas Jackus | Žiūrovai: 620

Prastesnę atkarpą šiuo metu „Optibet A lygoje“ žaidžiantis „Panevėžys“ sekmadienį po pertraukėlės džiaugėsi pergale.

Valdo Urbono treniruojama komanda 23-iojo turo akistatoje savo sirgalių akivaizdoje 2:1 (2:0) nugalėjo nemažai rūpesčių sukėlusią Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje panevėžiečiai pelnė du įvarčius: 24-ąją minutę po Pijaus Širvio perdavimo individualiu meistriškumu išsiskyrė Ariagneris Smithas, kuris baudos aikštelėje sužaidė puikiai, pasiųsdamas kamuolį Mantui Bertašiui tarp kojų.

Be to, „Panevėžys“ pelnė įvartį į rūbinę – pirmą pridėto laiko minutę Elivelto spirtas kamuolys atšoko nuo Jeffrey Sarpongo ir atsidūrė vartuose.

Vis dėlto Aukštaitijos sostinės klube „Optibet A lygoje“ debiutavęs Ignas Driomovas sykį buvo priverstas kapituliuoti. 58-ąją minutę Ernestas Stočkūnas standartinės padėties metu pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, kur tiksliai galva mušė Renanas Paulino.

Paskutinėmis dvikovos minutėmis panevėžiečiams teko nemažai gintis, tačiau atsilaikyti pavyko – „Panevėžys“ prieš „Bangą“ laimėjo ir trečią šio sezono tarpusavio mačą.