2022-10-09 | 32 turas | Gargždų m. stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 400

Šiame „Optibet A lygos“ sezone pereinamųjų rungtynių siekianti išvengti Gargždų „Banga“ džiaugėsi itin svarbiu tašku.

Gargždiškiai savo sirgalių akivaizdoje pačioje susitikimo pabagoje 32-ajame ture išplėšė tašką iš „Panevėžio“ – 1:1 (0:1).

Pirmasis aštresnis epizodas buvo sukurtas prie svečių vartų. Po klastingo perdavimo iš kairiojo krašto Ignas Driomovas nukreipė kamuolį už galinės linijos, dar sykį vartininkas susitvarkė su Roberto Vėževičiaus smūgiu.

14-ąją minutę klampiose rungtynėse „Panevėžys“ išsiveržė į priekį. Po pakelto kampinio oro dvikovą laimėjęs Linas Klimavičius pamušė kamuolį link Nasko Milevo, kuris jį nukreipė į vartus ir džiaugėsi 7-uoju įvarčiu šiemet.

Po pertraukos ne sykį baudos aikštelėje laisvės sulaukdavo Ariagneris Smithas, tačiau puolėjas gautų šansų įvarčiu nepavertė. „Banga“ standartinių padėčių metu keldavo svečiams rūpesčių ir tai galiausiai virto išlyginamuoju įvarčiu.

Trečią pridėto laiko minutę be priežiūros baudos aikštelėje paliktas Valdas Paulauskas galingu smūgiu kaire koja pelnė antrą sezono įvartį, išplėšdamas „Bangai“ tašką.

„Panevėžio“ gretose Lietuvos čempionate debiutavo saugas iš Albanijos Ergysas Kače, tačiau jam ir komandos draugams pergalės išplėšti nepavyko.