2022-11-23 | 36 turas | „Aukštaitijos“ stadionas | Teisėjas: Vilius Paulauskas | Žiūrovai: 500

Įspūdingoje „Optibet A lygos“ atomazgoje savo tikslą pasiekė pergalę iškovojęs „Panevėžys“.

36-ojo turo dvikovoje namuose Aukštaitijos sostinės komanda turėjo daug vargo su „Jonava“, kurią įveikė rezultatu 2:1 (2:1).

Rungtynių pradžioje šeimininkai surengė dvi aštresnes atakas, tačiau 11-ąją minutę turėjo patys traukti kamuolį iš ginamų vartų tinklo. Po Artiomo Radčenkos perdavimo iš kairiojo krašto baudos aikštelėje visiškai laisvas atsidūręs Juozas Lubas pasiuntė kamuolį į vartus.

Tiesa, „Panevėžys“ greitai atsitiesė. 18-ąją minutę Ariagneris Smithas laimėjo dvikovą prieš varžovą, tiesa, jo bandymą neutralizavo virpstas, vis tik ataka prasitęsė ir ją efektingu smūgiu įprasmino Elivelto. Po 11 minučių savo baudos aikštelėje neužtikrintai sužaidė Artiomas Fastovas – atšokusį kamuolį taip pat įspūdingai į vartus nukreipė Ergysas Kače.

Vis dėlto  po poros minučių E. Kače užsidirbo antrą geltoną kortelę ir buvo priverstas palikti aikštę. Dešimtiese likę panevėžiečiai turėjo daugiau dėmesio skirti gynybai, sykį smūgį atrėmė Rafaelis Broetto.

Per pertrauką „Panevėžiui“ teko atlikti priverstinį keitimą: mačo tęsti negalėjusį R. Broetto pakeitė Ignas Driomovas. Pastarajam teko darbo, tačiau vartų sargas ir gynyba sugebėjo atsilakyti.

Čempionatą panevėžiečiai baigė su 62 taškais ir iškovota istorine bronza, „Jonavos“ kraityje – 3 taškai.