11 turas / Bal 27 , Telšiai
11 turas / Bal 28 , Gargždai
11 turas / Bal 28 , Marijampolė
2024-04-06 | 6 turas | „Ateities“ progimnazijos stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovai: 377

„TOPsport A lygoje“ ir toliau nepralaužiama gynyba gali pasigirti Telšių „Džiugas“. Čempionato lyderiai 6-ajame ture namuose sužaidė be įvarčių su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais – 0:0.

Andriaus Lipskio treniruojama komanda aktyviai pradėjo rungtynes. Darbo turėjo Vincentas Šarkauskas, atrėmęs Dominyko Kubilinsko bandymą. Kur kas daugiau padirbėti turėjo Marius Paukštė – vartų sargas apsigynė nuo poros Michaelo Thuique smūgių.

Kėliniui artėjant į pabaigą pavojingai atakavo Klaudijus Upstas, tačiau „Džiugo“ vartininkas vėl buvo nepramušamas.

Po pertraukos svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet daug grėsmingų momentų prie abiejų vartų sukurta nebuvo. Abu vartininkai susitvarkė su D. Kubilinsko bei Leo Ribeiro smūgiais.

„Džiugas“ turi 12 taškų ir rikiuojasi pirmas, „Hegelmann“ ekipa su 11 taškų žengia antra.