19 turas / Spa 20 , Gargždai
19 turas / Spa 20 , Marijampolė
19 turas / Spa 28 , Vilnius
20 turas / Spa 31 , Panevėžys
20 turas / Spa 31 , Kaunas
20 turas / Lap 14 , Vilnius

2021 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2021 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
Lino Žemgulio nuotr.

Dalis Lietuvos futbolo A lygos klubų sausio pirmosiomis dienomis jau pradėjo ruoštis naujam sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus ekipų sudėtyse. Tai bus oficiali informacija, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Kol kas pateikiame naujienas iš šešių būsimų 2021-ųjų sezono dalyvių stovyklų.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.


Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Marko Karamarko, Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavljevičius, Saulius Mikoliūnas, Karolis Uzėla, Mantas Kuklys, Vilius Piliukaitis („Ascoli Picchio“), Matas Vareika, Hugo Videmontas, Gustas Jarusevičius, Francis Kyeremeh, Motiejus Burba, Tomislavas Kišas, Josipas Tadičius (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Martinas Berkovecas, Donovanas Slijngardas, Klemenas Bolha (Kidričevo „Aluminij“), Modestas Vorobjovas (Arado UTA), Domantas Šimkus (Kfar Sabos „Hapoel“), Karlo Kamenaras, Liviu Antalis (Arado UTA), Andrija Kaludžerovičius, vyr. treneris Aliaksejus Baga.


Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Ivanas Kardumas, Vilius Stebrys, Thomasas Salamonas, Vaidas Slavickas, Semiras Kerla, Aleksandras Živanovičius, Markas Beneta (Sosnoveco „Zaglębie“), Jevgenas Jefremovas, Nicolas Gorobsovas, Povilas Leimonas, Giedrius Matulevičius, Romainas Habranas (Taragonos „Gimnastic“), Catalinas Tira (Bukarešto „Rapid“), vyr. treneris Victoras Basadre („Formentera“).

Išvyko: Ignas Plūkas (Kauno „Hegelmann Litauen“), Algis Jankauskas (FA „Šiauliai“), Andro Švrljuga, Eligijus Jankauskas („Panevėžys“), Josipas Tadičius (Vilniaus „Žalgiris“), Valerijus Šabala (Konstancos „Viitorul“), Mihretas Topčagičius („Osijek“), vyr. treneris Saulius Širmelis.

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Airidas Mickevičius, Dovydas Vilkas, Rimvydas Sadauskas, Stevenas Thicot, Martynas Dapkus, Egidijus Vaitkūnas, Guilherme de Souza (Razgrado „Ludogorec II“), Domantas Putrius, Gratas Sirgėdas, Karolis Šilkaitis, Linas Pilibaitis, Deividas Šešplaukis, Benas Anisas, Renato Matosas (Gargždų „Banga“), Philipas Otele, Domantas Vitkus, vyr. treneris Rokas Garastas.

Peržiūroje: Emmanuelis Ugbo, Abdulgafaras Opeyemi.

Išvyko: Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Riteriai“), Rudinilsonas Silva, Ernestas Mockus, Pijus Širvys („Panevėžys“), Martynas Medelinskas, Simonas Paulius, Matas Popiera, Simonas Urbys.


Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Ignas Driomovas, Kornelijus Smilingis, Valdas Antužis, Deividas Padaigis, Edvinas Bračkus, Dovydas Norvilas, Ernestas Stočkūnas (Alytaus DFK „Dainava“), Karolis Urbaitis, Skirmantas Rakauskas, Robertas Vėževičius, Shogo Yoshikawa, Ignas Venckus, Darius Zubauskas.

Išvyko: Deividas Lukošius, Renato Matosas („Kauno Žalgiris“), Julius Kasparavičius (Kėdainių „Nevėžis“), Jonas Bičkus, Sergejus Kundikas (Dubajaus „Laval United“).

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Rafaelis Broetto, Šarūnas Jurevičius, Hugo Figueredo, Rafaelis Floro, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Evaldas Urmonas, Matijus Remeikis, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Domantas Vaičekauskas, Ernestas Veliulis, Pijus Širvys („Kauno Žalgiris“), Sebastianas Vasquezas, Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“), Elivelto, Ignas Kružikas, Eimantas Abramavičius, Jorge Eliasas, treneris Joao Martinsas.

Išvyko:


Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Armantas Vitkauskas („Kauno Žalgiris“), Lukas Paukštė, Geraldas Širvinskas, Aleksandras Levšinas, Akselis Kalermo, Dominykas Barauskas, Ričardas Šveikauskas, Valdemaras Borovskis, Deividas Malžinskas, Matas Ramanauskas, Valentinas Jeriomenka, Rokas Masenzovas, Tomas Dombrauskis, Rokas Filipavičius, Dominykas Kodzis, Valdas Paulauskas, Dovydas Virkšas, Justinas Marazas, Juozas Lubas, Mindaugas Grigaravičius, Angelis Lezama, Gytis Paulauskas.

Peržiūroje: Ernestas Černiavskis, Kajus Beršta, Juuso Kemppainenas, Artūras Dolžnikovas, Lukas Kochanauskas.

Išvyko: Tadas Simaitis (baigė karjerą), Lajo Traore, Michaelas Thuique‘as.