19 turas / Spa 20 19:00 , Vilnius
19 turas / Spa 20 20:00 , Marijampolė
20 turas / Spa 31 17:00 , Panevėžys

Naujienų archyvas

Turo apžvalga: favoritai nugalėjo, snaiperių rikiuotėje – dvivaldystė 2020-09-29 16:40

Sekmadienį Lietuvos futbolo A lygoje buvo sužaistos trejos 17-ojo turo rungtynės.

„Sūduva“ namuose džiaugėsi įspūdinga pergale 2020-09-27 18:24

Lietuvos futbolo A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ su trenksmu grįžo į čempionato kovas.

Atsipalaidavęs „Žalgiris“ vos nenudegė 2020-09-27 16:23

Vilniaus „Žalgiris“ antrame sezone iš eilės iškovojo visus įmanomus taškus akistatose su „Panevėžiu“.

„Kauno Žalgiris“ į čempionatą grįžo pergalingai 2020-09-27 11:54

Kauniečiai 17-ojo turo akistatoje svečiuose įveikė Gargždų „Bangą“ bei laimėjo jau ketvirtą kartą iš eilės.

17-ojo turo anonsas: komandos grįžta lemiamoms kovoms 2020-09-26 12:46

Po pertraukos sekmadienį sugrįžta Lietuvos futbolo A lyga – per dieną bus sužaistos visos trejos 17-ojo turo rungtynės.

D. Kazlausko karjera pakrypo į Ukrainą 2020-09-25 17:45

Lietuvos rinktinės atstovas persikėlė į Ukrainos čempionate žaidžiantį Lvovo klubą.

Sūduviečiai Europos lygos sezoną baigė Suomijoje 2020-09-25 10:58

Lietuvos klubas praleido po vieną įvartį per kėlinį ir pralaimėjo KuPS futbolininkams.

N. Ljubisavljevičius: „Noriu žaisdamas už „Žalgirį“ laimėti lygą“ 2020-09-25 10:25

23 metų gynėjas sunkiai ištariama pavarde – vienas šio sezono Vilniaus „Žalgirio“ gynybos ramsčių.

Į „Bangą“ atvyko legionierius 2020-09-24 11:33

1995 metais gimęs futbolininkas yra kilęs iš Rusijos, tačiau nuo devynerių su šeima gyveno Portugalijoje.