1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 02 13:00
1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
2 turas / Kov 09 13:00
2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

2023 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2023 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
zalgiris.lt nuotr.

Dalis „Optibet A lygos“ klubų sausio antrąją savaitę pradėjo treniruočių procesą 2023 metų sezonui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins „Optibet A lygai“.

Pateikiame artėjančio 2023 metų sezono čempionato dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę ir peržiūrose dalyvaujantys žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.


Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Tomislavas Duka, Dovas Elzbergas, Petaras Mamičius, Joelis Bopesu, Kipras Kažukolovas, Nassimas Hnidas (Churibgos „Olympique“), Stipe Vučuras (Bukarešto „FCSB“), Dimašas Kaškenas, Saulius Mikoliūnas, Mario Paveličius, Nicolasas Gorobsovas, Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann“), Ovidijus Verbickas, Oliveris Buffas, Gustas Jarusevičius, Matas Vareika, Marko Miličkovičius, Billalas Sebaihi („Maqtaaral“), Adama Fofana (Vailės „Velje“), Paulius Golubickas (Velika Goricos „Gorica“), Donatas Kazlauskas, Mathiasas Oyewusi, Nauris Petkevičius („Charleroi“), Romualdas Jansonas, Leonardo Vaca (Kočabambos „Aurora“), Arni Vilhjalmssonas („Rodez“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Nemanja Ljubisavljevičius (Novi Sado „Vojvodina“), Gabrielis Nikonovas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Nojus Stankevičius (Vilniaus „Riteriai“), Ivanas Tatomirovičius (Lazarevaco „Kolubara“), Dariušas Stankevičius (Marijampolės „Sūduva“), Vilius Piliukaitis (Gargždų „Banga“), Fabienas Ourega (Nur Sultano „Astana“), Francis Kyeremeh („Sarajevo“), Josipas Tadičius (Zagrebo „Jarun“), Motiejus Burba (Telšių „Džiugas“), Jakubas Sylvestras (Žešuvo „Resovia“), Adamsas Olubi, Meinardas Mikulėnas (Marijampolės „Sūduva“), Renanas Oliveira („Sarajevo“).


„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas (Kauno rajono „Hegelmann“), Arijus BražinskasRosario Latouchentas („Nancy“), Martynas Dapkus, Edvinas Girdvainis, Shermaras Martina, Maxime'as Spano Rahou („Valenciennes“), Jasonas Noslinas, Marko Pejičius, Sethas Sincere'as, Yuma Suwa, Edvinas Kloniūnas, Brahimas Konate („Rayo Majadahonda“), Michaelas Anaba, Xabi Auzmendi (Marijampolės „Sūduva“), Gratas Sirgėdas, Karolis Šilkaitis, Artūras Dolžnikovas (Vilniaus „Riteriai“), Ryanas Trotmanas, Florianas Davidas („Rodez“), Antonas Fase, Srdžanas Spiridonovičius (Atėnų „Atromitos“), Nerijus Valskis, vyr. treneris Rokas Garastas.

Išvyko: Egidijus Vaitkūnas (FA „Šiauliai“), Linas Pilibaitis (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Oyinlola Kayode (Marijampolės „Sūduva“), Philippas Schellneggeris („Voitsberg“), Denis Ževžikovas (Kauno „Be1 NFA“), Benas Anisas (Mažeikių „Atmosfera“).


„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Ignas Driomovas, Vytautas Černiauskas (Rygos RFS), Danas Šimkevičius, Markas Beneta (Marijampolės „Sūduva“), Linas Klimavičius, Kajus Stankevičius (Panevėžio „Ekranas“), Romanas Mirošnykas (Rivnės „Veres“), Marko Tomičius (Kruševaco „Napredak“), Seydina Keita, Matijus Remeikis, Pijus Širvys, Eimantas Dzinga, Gustas Žederštreimas, Domantas Vaičekauskas, Žygimantas Baguška, Aironas Trakšelis, Jovanas Čadženovičius, Tautvydas Eliošius, Tomas Salamanavičius (Husaviko „Volsungur“), Ronaldas Misiūnas, Wandersonas Melo, Jeffrey Sarpongas, Artemas Ščedras („Prostejov“), Ernestas Veliulis, Sebastianas Rinconas (Buenos Airių „Barracas Central“), Nojus Lukšys, Ariagneris Smithas, Noelis Mbo (Telšių „Džiugas“), vyr. treneris Gino Lettieri.

Išvyko: Rafaelis Broetto, Mitaras Čukovičius (Mostaro „Velež“), Salvadoras Sanchezas (Kokimbo „Coquimbo Unido“), Rokas Stanulevičius, Ergysas Kače (Volo „Volos“), Elivelto (Kardicos „Anagennisi“), Nasko Milevas (Tetovo „Shkendija“), Sebastianas Vasquezas, Martinas Perveinis (Salerno „Salernitana“), Adnanas Bašičius.


Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Rodrigo Josviaki, Tomas Švedkauskas (Marijampolės „Sūduva“), Laurynas Klimas, Aleksandras Levšinas (Vilniaus „Riteriai“), Hugo Figueredo, Vilius Armalas, Samuelis Odeoyibo, Lukas Čerkauskas, Klaudijus Upstas, Ryuga Nakamura (Tukumo „Tukums 2000“), Leifas Estevezas, Thompsonas Gavi, Giedrius Matulevičius (Marijampolės „Sūduva“), Luanas Silva („Sao Caetano“), Misaki Sato, Patrickas Popescu (Timišoaros „Politehnica“), Cesinha (Sete Laguaso „Democrata“), Didis Lutumba-Pitah (Helsinkio IFK), Lazaras Sajčičius, Lukas Jonaitis, Michaelas Thuique (Tel Avivo „Bnei Yehuda“), Filipas Dangubičius (Arado UTA), Augustinas Klimavičius, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Ignas Plūkas („Kauno Žalgiris“), Tzlilas Nehemya (Aukštutinio Nazareto „Hapoel“), Mantas Fridrikas („Marijampolė City“), Ibrahimas Olaosebikanas (Marijampolės „Sūduva“), Yukiyoshi Karashima (Vilniaus „Žalgiris“), Vilius Armanavičius (Aktau „Kaspij“), Matheusas Marcondele („Gagra“), Alexas Souza (Bolu „Boluspor“), Ignas Kružikas („Miercurea Ciuc“), Salifas Cisse (Gendžės „Kapaz“).


Vilniaus „Riteriai“:

Komandos sudėtis: Armantas Vitkauskas, Pijus Petkevičius (Gargždų „Banga“), Gustas Gumbaravičius, Milošas Spasičius („Kavala“), Valdemaras Borovskis, Nojus Stankevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Stefanas Filipovičius (Suboticos „Spartak“), Francisco La Mantia (La Gvairos „Deportivo“), Olaide Badmusas, Emilis Andriuškevičius, Felipe Brisola, Matas Ramanauskas, Marianas Šmatlakas (Žiaro prie Hrono „Pohronie“), Tomas Dombrauskis, Valdas Paulauskas (Gargždų „Banga“), Colinas Odutayo (Klaipėdos „Neptūnas“), Rokas Filipavičius, Armandas ŠveistrysNikola Popovičius (Novi Sado „Mladost GAT“), Mindaugas Grigaravičius, Ayomide Adebayo (Saldaus „Leevon“), Deimantas Rimpa, Ebuka Onah, vyr. treneris Pablo Villaras.

Išvyko: Serhijus Melašenka (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Geraldas Širvinskas, Lukas Paukštė (FA „Šiauliai“), Deividas Malžinskas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Aleksandras Levšinas (Kauno rajono „Hegelmann“), Akselis Kalermo (Akureirio „Thor“), Nemanja Lakičius-Pešičius, Nikola Eskičius („Aksu“), Luka Koberidze („Marijampolė City“), Dejanas Miličevičius (Ubo „Jedinstvo“), Juozas Lubas (Telšių „Džiugas“), Gytis Paulauskas (Rogožinės „Egnatia“).


Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Vilius Stebrys, Giedrius Zenkevičius („Marijampolė City“), Diogo Coelho, Augustas Dubickas („Marijampolė City“), Aleksandras Živanovičius, Simas Venckevičius, Žygimantas Baltrūnas, Ernestas Burdzilauskas, Ibrahimas Olaosebikanas (Kauno rajono „Hegelmann“), Junas Suzuki (Fudžijedos MYFC)Oyinlola Kayode („Kauno Žalgiris“), Levanas Mačarašvilis, Dariušas Stankevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Tautvydas Burdzilauskas, Oleksijus Zbunis (Telšių „Džiugas“), Jevhenas Protasovas, Maksymas Pyrohovas (Telšių „Džiugas“), Aivaras Emsis („Lavello“), Meinardas Mikulėnas (Vilniaus „Žalgiris“), Linas Zingertas, vyr. treneris Dovydas Lastauskas

Išvyko: Tomas Švedkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Vaidas Slavickas (baigė karjerą)Nicolas Taravelis (Seto „Sete 34“), Justinas Januševskis (Gargždų „Banga“)Jevhenas Jefremovas (FA „Šiauliai“), Markas Beneta („Panevėžys“), Tomislavas Gomeltas (Zagrebo „Rudeš“), Povilas Leimonas (Joniškio „Saned“), Olivier Rommensas (Talino „Nomme Kalju“), Milanas Jokičius (Novi Sado RFK 1921), Marko Pavlovskis (Podgoricos „Budučnost“), Giedrius Matulevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Joao Pedro Sacramento da Silva, Xabi Auzmendi („Kauno Žalgiris“), Simonas Urbys (FA „Šiauliai“), Danilas Kondrakovas (Blagojevgrado „Pirin“), Karolis Laukžemis (Gargždų „Banga“), Kule Mbombo (Guvahačio „NorthEast United“), vyr. treneris Matthew Silva.


FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Lukas Paukštė (Vilniaus „Riteriai“), Gustas Baliutavičius, Jevhenas Jefremovas (Marijampolės „Sūduva“), Rokas Lekiatas, Rimvydas Sadauskas, Nojus Audinis, Sigitas Olberkis (Burlengės „Dalkurd“), Ernestas Pilypas, Egidijus Vaitkūnas („Kauno Žalgiris“), Emilis Gasiūnas, Dominykas Kubilinskas, Gabrielius Micevičius, Danielis Romanovskis, Gabijus Micevičius, Simonas Paulius, Juozas Radavičius, Mantas Kuklys (Vilniaus „Žalgiris“), Deividas Šešplaukis, Simonas Urbys (Marijampolės „Sūduva“), Eligijus Jankauskas, Justas Petravičius, Mantas Pikčiūnas, Oleksijus Ščebetunas, vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: Evaldas Jurgelis, Algis Jankauskas (baigė karjerą), Vytas Gašpuitis (Vinio SLNA), Karolis Mantinis (Telšių „Džiugas“), Kristupas Mantinis (Telšių „Džiugas“), Gustas Zabita (Alytaus DFK „Dainava“), Deividas Dovydaitis (Gargždų „Banga“), Sergejus Amirzianas.


Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Mantas Bertašius, Kornelijus Smilingis, Valdas Antužis, Sigitas Urbys, Justinas Januševskis (Marijampolės „Sūduva“)Goncalo Vieira, Benas Šatkus (Osnabriuko „Osnabruck“), Ričardas Šveikauskas, Dovydas Norvilas, Renanas Paulino, Pijus Srėbalius, Maksimas Andrejevas, Karolis Toleikis, Erikas Smulkys, Vilius Piliukaitis (Vilniaus „Žalgiris“), Karolis Žebrauskas, Wilsonas (Santa Kolomos „Santa Coloma“), Mantas Petrikas, Ignas Venckus, Robertas Vėževičius, Deividas Dovydaitis (FA „Šiauliai“), Carlosas Eduardo, Karolis Laukžemis (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Pijus Petkevičius (Vilniaus „Riteriai“), Ernestas Stočkūnas (Liepojos „Liepaja“), Mauricio Pinto („Da Nang“), Valdas Paulauskas (Vilniaus „Riteriai“), Vaidas Magdušauskas, Darius Zubauskas.


Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Ravi Paschoa („Castelo Branco“), Edwardas Sarpongas, Andrija Krivokapičius (Kotoro „Bokelj“), Adomas Mika, Draganas Nedeljkovičius (Vlasotnicės „Vlasina“), Tomas Rapalavičius, Milanas Jezdimirovičius (Surdulicos „Radnik“), Lukas Ankudinovas, Kristupas Mantinis (FA „Šiauliai“), Jurgis Jankauskas, Karolis Mantinis (FA „Šiauliai“), Domantas Šluta, Aldairas Ferreira, Martynas Vasiliauskas, Eridanas Bagužas, Airimas Pilipavičius, Juozas Lubas (Vilniaus „Riteriai“), Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“), Viniciusas Ribeiro (Seinejokio SJK), Nuno Pereira („Xylotymbou“), Airesas Sousa (Balšo „Bylis“), Jardeu Ribeiro („Freipaulistano“)vyr. treneris Joao Pratesas.

Išvyko: Vincentas Šarkauskas (Alytaus DFK „Dainava“), Edgaras Žarskis, Konstantinas Šulcas, Leonardo Antonio („Lviv“), Dovydas Virkšas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Yudai'us Koike, Maksymas Pyrohovas (Marijampolės „Sūduva“), Jorge Eduardo, Oleksijus Zbunis (Marijampolės „Sūduva“), Ivo Brazas, Noelis Mbo („Panevėžys“).


Alytaus DFK „Dainava“:

Komandos sudėtis: Airidas Mickevičius, Vincentas Šarkauskas (Telšių „Džiugas“), Rokas Rasimavičius, Gustas Zabita (FA „Šiauliai“), Naglis Paliušis, Davitas Kikališvilis (Bolnisio „Sioni“), Oskaras Lukošiūnas, Denisas Taraduda (Narvos „Trans“), Martynas Vasiliauskas, Renatas Banevičius, Peteris Ademo, Arnas Mardosa, Titas Vitukynas, Aaronas Olugbogi, Chibuike Nwosu, Kyrylo Siličius, Artiomas Radčenka („Jonava“), Artiomas Baftalovskis, Nojus Valukynas, Ikuto Gomi (Tukumo „Tukums 2000“), Šerali Juldaševas (Umeo „Umea“), Kazeemas Aderounmu, vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Išvyko: Martynas Matijoška (baigė karjerą), Nedas Labukas („Marijampolė City“), Keani Fairbanksas, Yasuhiro Hanada („Garliava“), Alanas Marčiukaitis („Marijampolė City“).