Tiesiogiai 1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

2024 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys

2024 metų A lygos klubų tarpsezonio sudėtys
Elvio Žaldario nuotr.

„TOPsport A lygos“ klubai artėja link pabaigos besirengiant 2024 metų sezono startui.

Alyga.lt svetainė kviečia šioje naujienoje sekti pokyčius ir papildymus komandų sudėtyse. Pateiksime oficialią informaciją, kurią klubai viešins savo svetainėse bei socialiniuose tinkluose arba patvirtins A lygai.

Pateikiame artėjančio 2024 metų sezono čempionato dalyvių sudėtis.

Naujienoje yra nurodoma kiekvienos pagrindinės komandos dabartinė sudėtis, išvykę žaidėjai, jų pastarieji klubai arba naujos ekipas palikusių futbolininkų karjeros stotelės.

„Panevėžys“:

Komandos sudėtis: Vytautas Černiauskas, Tomas Švedkauskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Robertas Mazanas (Pazardžiko „Hebar“), Markas Beneta, Linas Klimavičius, Kasparas Dubra, Aironas Trakšelis, Matijus Remeikis, Nicolasas Gorobsovas (Vilniaus „Žalgiris“), Jovanas Čadženovičius, Federico Palaciosas, Domantas Vaičekauskas, Lucas de Vega (Maljorkos „Atletico Baleares“), Kwadwo Asamoah, Jeffrey Sarpongas, Ernestas Veliulis, Ignas Venckus (Gargždų „Banga“), Mindaugas Grigaravičius (Vilniaus „Riteriai“), Nojus Lukšys, Noelis Mbo, Ariagneris Smithas, Nika Kačarava, vyr. treneris Gino Lettieri.

Išvyko: Ignas Driomovas, Danas Šimkevičius (Panevėžio „Ekranas“), Wilde‘as-Donaldas Guerrier, Seydina Keita (Farvanijos „Al Tadhamon“), Rokas Lekiatas (Krajovos „FCU 1948“), Romanas Mirošnykas, Pijus Širvys („Maribor“), Danielis Romanovskis (Tbilisio „Dinamo“), Chafikas Tigroudja, Sebastianas Rinconas (Nadžafo „Naft Al-Wasat“), Artemas Ščedras (Kauno rajono „Hegelmann“).

Vilniaus „Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Edvinas Gertmonas, Arpadas Tordai („Mezokovesd Zsory“), Joelis Bopesu, Joris Moutachy (Njoro „Chamois“), Myroslavas Mazuras („Ostersunds“), Younnas Zahary („Mezokovesd Zsory“), Gustas Mikelaitis, Jurijus Kendyšas, Martynas Šetkus, Yukiyoshi Karashima, Ovidijus Verbickas, Adama Fofana, Paulius Golubickas, Giedrius Matulevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Liviu Antalis, Nikola Petkovičius (Murska Sobotos „Mura“), Nemanja Mihajlovičius (Bania Lukos „Borac“), Romualdas Jansonas, Meinardas Mikulėnas (Marijampolės „Sūduva“), vyr. treneris Vladimiras Čeburinas.

Išvyko: Tomislavas Duka (Mostaro „Velež“), Petaras Mamičius (Klužo CFR), Saulius Mikoliūnas (baigė karjerą), Mario Paveličius, Nassimas Hnidas (Muharako „Al Muharraq“), Kevinas BukusuKipras Kažukolovas („Astana“), Stipe Vučuras, Nicolasas Gorobsovas („Panevėžys“), Abdoulas Doumbia, Matas Vareika (Kauno rajono „Hegelmann“), Kajus Bička (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Arvydas Novikovas (Stambulo „Tuzlaspor“), Gustas Jarusevičius (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Marko Miličkovičius (Bekabado „Metallurg“), Donatas Kazlauskas (FA „Šiauliai“), Leonardo Vaca (Turkistano „Turan“), Mathiasas Oyewusi („Valenciennes“).

FA „Šiauliai“:

Komandos sudėtis: Gustas Baliutavičius, Lukas Paukštė, Rolandas Baravykas, Jevgenas Jefremovas, Sigitas Olberkis, Vytas Gašpuitis (Vinio SLNA), Egidijus Vaitkūnas, Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“), Simonas Paulius, Mantas Kuklys, Domantas Šimkus, Karolis Žebrauskas (Gargždų „Banga“), Gabijus Micevičius, Gabrielius Micevičius, Davis Ikauniekas („Jablonec“), Deividas Šešplaukis, Deividas DovydaitisEligijus Jankauskas, Justas Petravičius, Simonas Urbys, Donatas Kazlauskas (Vilniaus „Žalgiris“), Nauris Petkevičius (Kauno rajono „Hegelmann“), Augustinas Klimavičius (Kauno rajono „Hegelmann“), vyr. treneris Mindaugas Čepas.

Išvyko: Rokas Lekiatas („Panevėžys“), Rimvydas Sadauskas, Nojus Audinis („Teplice“), Ernestas Pilypas (baigė karjerą), Emilis Gasiūnas (Telšių „Džiugas“), Danielis Romanovskis („Panevėžys“), Dominykas Kubilinskas (Telšių „Džiugas“), Mantas Pikčiūnas (Telšių „Džiugas“), Oleksijus Ščebetunas (Petropavlo „Kyzylžar“).

„Kauno Žalgiris“:

Komandos sudėtis: Deividas Mikelionis, Ignas Plūkas, Jurgis Mikšiūnas, Matiasas Rale (Espo „Honka“), Sethas Sincere'as, Jasonas Noslinas, Maxime'as Spano Rahou, Aldayras Hernandezas (Espo „Honka“), Edvinas Kloniūnas, Pijus Nainys, Karolis Šilkaitis, Vilius Armanavičius, Karolis Uzėla, Abdulgafaras Opeyemi, Žanas Benedičičius (Rogaška Slatinos „Rogaška“), Divine‘as Naah, Oyinlola Kayode (Marijampolės „Sūduva“), Gratas Sirgėdas, Davidas Martinas Anane (Liepojos „Liepaja“), Nidas Vosylius, Artūras Dolžnikovas, Armandas Kučys, Kristofferis Hovenas („Varberg“), vyr. treneris Glennas Stahlis.

Išvyko: Arijus Bražinskas (Kauno rajono „Hegelmann“), Andrejus Karvackis, Edvinas Girdvainis („Sandhausen“), Martynas Dapkus (FA „Šiauliai“), Yuma Suwa (Lazarevaco „Kolubara“), Shermaras Martina, Xabi Auzmendi (Varšuvos „Polonia“), Nerijus Valskis (baigė karjerą), Florianas Davidas (Menamos „Al Najma“).

Kauno rajono „Hegelmann“:

Komandos sudėtis: Vincentas Šarkauskas, Arijus Bražinskas („Kauno Žalgiris“), Emilis Urbonas (Panevėžio „Ekranas“), Hugo Figueredo, Steve‘as Kingue, Samuelis Odeoyibo, Vilius Armalas, Douglasas Cruzas („Sao Bernardo“), Klaudijus Upstas, Denisas Bošnjakas, Simas Gedžiūnas, Domantas Antanavičius („Atyrau“), Esmilis Kaušinis, Kipras Olšauskas („Jabac i Terrassa U-19“), Matas Vareika (Vilniaus „Žalgiris“), Titas Buzas (Vilniaus „Riteriai“), Kipras Keliauskas, Artemas Ščedras („Panevėžys“), Patrickas Popescu, Leo Ribeiro (Volo „Niki“), Michaelas Thuique, Njoya Kaderas (Mfu „Fortuna“), Lukas Jonaitis, vyr. treneris Andrius Skerla.

Išvyko: Tomas Švedkauskas („Panevėžys“), Rodrigo Josviaki („Andraus“), Laurynas Klimas, Aleksandras Levšinas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Lukas Čerkauskas, Thompsonas Gavi (Afulos „Hapoel“), Giedrius Matulevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Didis Lutumba-Pitah (Veliko Tirnovo „Etar“), Alexas Souza (Tovuzo „Turan“), Nauris Petkevičius (FA „Šiauliai“), Filipas Dangubičius, Augustinas Klimavičius (FA „Šiauliai“), Ugochukwu Oduenyi (Marijampolės „Sūduva“).

Gargždų „Banga“:

Komandos sudėtis: Mantas Bertašius, Kornelijus Smilingis, Konstantinas Šulcas, Antonio Lara, Benas Šatkus, Justinas Januševskis, Carlosas Eduardo, Natanas Žebrauskas (Erfurto „Rot Weiss“), Dovydas Norvilas, Valdas Antužis, Matas Ramanauskas (Vilniaus „Riteriai“), Maksimas Andrejevas, Karolis Toleikis, Mantas Petrikas, Vilius Piliukaitis, Erikas Smulkys, Valdas Paulauskas, Pijus Srėbalius, Cesinha, Robertas Vėževičius, vyr. treneris Davidas Afonso.

Išvyko: Ričardas Šveikauskas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Goncalo Vieira („Valletta“), Karolis Žebrauskas (FA „Šiauliai“), Ignas Venckus („Panevėžys“).

Marijampolės „Sūduva“:

Komandos sudėtis: Giedrius Zenkevičius, Vilius Stebrys, Rokas Pačėsa, Tautvydas Burdzilauskas, Žygimantas Baltrūnas, Klavas Kramenas (Alytaus „Dainava“), Ivanas Zotko (Jerevano „Urartu“), Tomas Gumbelevičius, Augustas Dubickas, Aleksandras Živanovičius, Simas Venckevičius, Ernestas Burdzilauskas, Steve'as Lawsonas (Le Bardo „Stade Tunisien“), Maksymas Pyrohovas, Dariušas Stankevičius, Rokas Filipavičius (Vilniaus „Riteriai“), Artiomas Kovbasa, Artiomas Fiodorovas, Motiejus Burba (Vilniaus „Žalgiris“), Aivaras Emsis, Ugochukwu Oduenyi (Kauno rajono „Hegelmann“), Linas Zingertas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Justas Česnavičius (Kauno „Fortūna“). vyr. treneris Dovydas Lastauskas.

Išvyko: Jevgenas Smirnovas (Mlavos „Mlawianka“), Junas Suzuki (baigė karjerą), Ibrahimas Olaosebikanas (Strumicos „Brera“), Matas Miškinis, Oyinlola Kayode („Kauno Žalgiris“), Levanas Mačarašvilis, Meinardas Mikulėnas (Vilniaus „Žalgiris“).

Alytaus „Dainava“:

Komandos sudėtis: Airidas Mickevičius, Volodymyras Krynskis („Prostejov“), Ode Abdullahi, Maksymas Maksymenka (Larisos AEL), Oskaras Lukošiūnas, Naglis Paliušis, Rokas Rasimavičius, Gustas Zabita, Artiomas Baftalovskis, Renatas Banevičius, Dmytro Mandryčenka, Chibuike Nwosu, Aaronas Olugbogi, Lukas Šiaudvytis, Danielis Misiūnas (Vilniaus BFA), Stanislavas Sorokinas, Nojus Valukynas, Ignas Kružikas („Rotonda“), Davoras Rakičius, vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Išvyko: Orestas Kostykas, Emanuelis Pereira („Aparecidense“), Klavas Kramenas (Marijampolės „Sūduva“), Denysas Taraduda (Piatra Niamco „Ceahlaul“), Ernestas Stočkūnas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Martynas Vasiliauskas („Garliava“), Artemas Radčenka (Paolos „Hibernians“), Andersonas Castro, Matheusas Araujo (Fortalezos „Floresta“), Šerali Juldaševas (Noršiopingo „Lindo“).

Telšių „Džiugas“:

Komandos sudėtis: Marius Paukštė, Ivanas Baturinas (Tukumo „Tukums 2000“), Dejanas Trajkovskis (Vibo Valentijos „Vibonese“), Orlandas Jakas (Dublino „Shamrock Rovers U-19“), Tomas Rapalavičius, Miroslavas Puškarovas (Plovdivo „Marica“), Lukas Ankudinovas, Sergijus Kulynyčius, Tomas Dombrauskis (Vilniaus „Riteriai“), Davidas Brazao (Langfordo „Pacific“), Dominykas Kubilinskas, Emilis Gasiūnas (FA „Šiauliai“), Joaquimas Domingosas (Sintros „Sintrense“), Leifas Estevezas (Kauno rajono „Hegelmann“), Jurgis Jankauskas, Martynas Vasiliauskas, Eridanas Bagužas (Plungės „Babrungas“), Mantas Pikčiūnas (FA „Šiauliai“), vyr. treneris Andrius Lipskis.

Išvyko: Simone Moschinas (Vilniaus rajono „TransINVEST“), Adomas Mika (Mažeikių „Atmosfera“), Draganas Nedeljkovičius (Svilajnaco „Radnički“), Andrija Krivokapičius, Edwardas Sarpongas („Birkirkara“), Milanas Jezdimirovičius („Valletta“), Maicomas Davidas (Semejaus „Jelimaj“), Nuno Pereira (Lučanų „Mladost“), Aldairas Ferreira („Botosani“), Vertti Hanninenas (Helsinkio „Gnistan“), Viniciusas Ribeiro (Seinejokio SJK), Airesas Sousa, Motiejus Burba (Marijampolės „Sūduva“), Danilas Ankudinovas (Mogiliavo „Dnepr“), Juozas Lubas (Rogožinės „Egnatia“), vyr. treneris Joao Pratesas.

Vilniaus rajono „TransINVEST“:

Komandos sudėtis: Sergijus Melašenka, Simone Moschinas (Telšių „Džiugas“), Ernestas Černiavskis, Gabrielis Nikonovas, Aleksandras Levšinas (Kauno rajono „Hegelmann“), Erlandas Juška, Ričardas Šveikauskas (Gargždų „Banga“), Deividas Malžinskas, Ernestas Stočkūnas (Alytaus „Dainava“), Povilas Kiselevskis, Artūras Žulpa („Aktobe“), Ivanas Koškošas (Tukumo „Tukums 2000“), Linas Pilibaitis, Ryonosuke Ohori („SRC Hiroshima“), Kota Sakurai (Uogrės „Ogre United“), Yoichi Kawachi, Otaras Kobachidze, Ignas Kaškelevičius, Misaki Sato („Dornbirn“), Gustas Jarusevičius (Vilniaus „Žalgiris“), Yuri de Oliveira (San Paulo „Ponte Preta“), Nedas Klimavičius, Kajus Bička (Vilniaus „Žalgiris“), Henrique Devensas, vyr. treneris Giedrius Barevičius.

Išvyko: Andrius Kazakevičius (Vilniaus „Riteriai“), Levanas Čapodze, Arminas Čivilis, Kotaro Amemiya (baigė karjerą), Dominykas Kodzis (Vilniaus BFA)Linas Zingertas (Marijampolės „Sūduva“).