32 turas / Lap 22 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Vilnius
32 turas / Lap 23 , Kaunas
33 turas / Lap 27 , Marijampolė
33 turas / Lap 27 , Panevėžys
33 turas / Lap 27 , Klaipėda

Komandos perrikiuoja gretas

Komandos perrikiuoja gretas
Valdas Knyzelis

Atsivėrus žaidėjų turgaus vartams "SMScredit.lt A lygos" klubai stiprina savo sudėtis. Vieni futbolininkai jau registruojami čempionate, kiti pasirašinėja kontraktus ir lauks dienos, kai jiems bus uždegta žalia šviesa žaisti Lietuvos pirmenybėse.

Penktadienį Klaipėdos "Atlantas" įregistravo devyniolikmetį puolėją Luką Baranauską, į pajūrį persikėlusį iš Alytaus "Dainavos". Dzūkijos komandai jaunas futbolininkas šį sezoną pelnė tris įvarčius ir buvo rezultatyviausias "Dainavoje". Kadangi "Atlanto" puolimo lyderis Evaldas Razulis yra traumuotas, tikėtina, jog L.Baranauskas gaus šansą pasirodyti jau šį savaitgalį dvikovoje su Vilniaus "Žalgiriu".

Marijampolės "Sūduvai" šįvakar "SMScredit.lt A lygos" rungtynėse su "Šiauliais" galės atstovauti buvęs šiauliečių futbolininkas Tomas Snapkauskas. Suvalkijos komanda įregistravo 21 metų Lietuvos jaunimo rinktinės kandidatą.

Komandą toliau stiprina Pakruojo "Kruoja". Europos lygos atrankai besirengiantis Aukštaitijos klubas prie trijų anksčiau registruotų lietuvių - Deivydo Lunskio, Andriaus Šidlausko ir Modesto Atmanavičiaus - pridėjo legionierių iš Rusijos Žantemirą Soblirovą. Aštuoniolikmetis futbolininkas tėvynėje tobulėjo Nalčiko "Spartak" bei Krasnodaro "Kuban" jaunimo komandose.

Naujokas - ir šalies čempiono Panevėžio "Ekrano" gretose. Panevėžiečiai pasirašė kontraktą su vienu iš dviejų peržiūroje dalyvavusių serbų - 26 metų saugu Marko Vučetičiumi. "Po to, kai pernai komandą paliko Marko Andjelkovičius, ieškojome pamainos jam aikštės viduryje. Todėl su M.Vučetičiumi siejame daug vilčių", - paaiškino "Ekrano" sporto direktorius Deimantas Bička.

Tauragės "Tauras" įregistravo jauną futbolininką Darių Laugalį. Klube neberungtyniaus Tomas Vyšniauskas, persikėlęs į pirmoje lygoje žaidžiantį Klaipėdos "Granitą".