25 turas / Rug 17 , Telšiai
25 turas / Rug 17 , Raudondvaris
25 turas / Rug 17 , Vilnius
22 turas / Rug 20 , Vilnius
22 turas / Rug 20 , Šiauliai
22 turas / Rug 20 , Panevėžys
Tiesiogiai 26 turas / Rug 22 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 26 turas / Rug 24 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 26 turas / Rug 24 18:25 , Panevėžys
Tiesiogiai 26 turas / Rug 24 19:00 , Raudondvaris
Tiesiogiai 26 turas / Rug 25 19:00 , Šiauliai
Tiesiogiai 20 turas / Rug 27 19:00 , Kaunas
Tiesiogiai 27 turas / Rug 30 17:00 , Gargždai
Tiesiogiai 27 turas / Rug 30 18:00 , Vilnius

A. Dolžnikovas – išpirktas Čekijos ekipos

A. Dolžnikovas – išpirktas Čekijos ekipos
Lino Žemgulio nuotr.

„Kauno Žalgirio“ futbolininkas Artūras Dolžnikovas pradės legionieriaus karjerą – nuo šiol jis rungtyniaus pajėgiausioje Čekijos futbolo lygoje ir vilkės Olomouco „Sigma“ marškinėlius.

Dar praėjusių metų pabaigoje prasidėjusios derybos dėl 24-erių atakuojančio futbolininko užtruko, kadangi žaidėjas dar turėjo galiojantį kontraktą su „Kauno Žalgiriu“. Galiausiai „Kauno Žalgiris“ ir Čekijos ekipa sutarė dėl perėjimo sumos ir kitų papildomų sąlygų.

„Kaune praleisti metai man buvo tikrai geri, „Kauno Žalgiris“ suteikė man galimybę tobulėti ir išvažiuoti į aukštesnį lygį. Už tai klubui esu labai dėkingas, bet manau, kad atėjo laikas išmėginti savo jėgas užsienyje“, – Žalgiris.lt atsisveikindamas tarė A. Dolžnikovas.

Prieš 2023-iųjų sezoną į Kauną iš Vilniaus persikėlęs futbolininkas per dvejus metus su „Kauno Žalgirio“ marškinėliais sužaidė 64 oficialias rungtynes, per kurias pasižymėjo 6 įvarčiais ir 9 rezultatyviais perdavimais.

A. Dolžnikovas taip pat buvo nuolat kviečiamas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę.