Tiesiogiai 1 turas / Kov 01 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 13:00 , Telšiai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 02 15:00 , Gargždai
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 13:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 1 turas / Kov 03 18:30 , Marijampolė
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 13:00
Tiesiogiai 2 turas / Kov 09 15:00 , ^irvintai
Tiesiogiai 2 turas / Kov 10 13:00 , Šiauliai

A. Kučys – geriausias spalio–lapkričio mėnesių jaunasis žaidėjas

A. Kučys – geriausias spalio–lapkričio mėnesių jaunasis žaidėjas
zalgiris.lt nuotr.

„Kauno Žalgiris“ „Optibet A lygos“ sezoną baigė pergalinga ir rezultatyvia serija – tai leido paskutinėmis akimirkomis pakilti į 4-ąją vietą.

Prie to taip pat prisidėjo produktyviai minutes išnaudojęs 20-metis Armandas Kučys. Iš Panevėžio kilęs puolėjas, suskaičiavus tv3.lt portale surengtos sirgalių apklausos bei žurnalistų balsus, tapo geriausiu spalio–lapkričio mėnesių jaunuoju žaidėju. 

„Kauno Žalgirio“ futbolininkui atiteks lygos rėmėjo „Adidas“ prizas.

Per poros mėnesių atkarpą A. Kučys sužaidė šešerias rungtynes, per kurias pelnė du įvarčius – siuntė kamuolius į Vilniaus „Riterių“ bei Kauno rajono „Hegelmann“ komandų vartus. Iš viso šiemet Lietuvos čempionate žalgirietis sužaidė 16 dvikovų, pasižymėjo 3 sykius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

„Manau, sekėsi įsilieti visai neblogai, visa komanda priėmė labai šiltai, nebuvo jokių problemų įsilieti į kolektyvą, gaila, kad tuo metu nedemonstravome savo geriausio žaidimo.

Nenorėčiau labai sureikšminti savo pasirodymo, tai buvo komandos pergalės, o kai komanda laimi ir žaidžia gerai, tai ir man kaip puolėjui lengviau atsidurti ten, kur gali kristi įvarčiai. Smagu, kad pavyko sužaisti neblogą atkarpą, bet kaip ir sakiau – tai buvo daugiau komandos darbas nei mano vieno“, – pasakojo A. Kučys.

Kovo mėnesį geriausiu jaunuoju žaidėju buvo pripažintas Telšių „Džiugo“ atstovas Juozas Lubas, balandį – „Riterių“ puolėjas Ebuka Onah, gegužę – Alytaus „Dainavos“ saugas Aaronas Olugbogi, birželį bei rugsėjį – „Panevėžio“ žaidėjas Matijus Remeikis, liepą – kitas „Džiugo“ atstovas Motiejus Burba, rugpjūtį – Marijampolės „Sūduvos“ nigerietis Oyinlola Kayode.