29 turas / Lie 23 , Gargždai
29 turas / Lie 25 , Kėdainiai
19 turas / Lie 30 , Gargždai
19 turas / Lie 31 , Kėdainiai
19 turas / Rug 01 , Vilnius
19 turas / Rug 02 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 18:00 , Telšiai
Tiesiogiai 22 turas / Rug 06 20:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 17:00 , Kaunas
Tiesiogiai 22 turas / Rug 07 19:00 , Marijampolė
Tiesiogiai 22 turas / Rug 09 19:00 , Vilnius
Tiesiogiai 23 turas / Rug 13 18:00 , Panevėžys
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 17:00 , Alytus
Tiesiogiai 23 turas / Rug 14 19:00 , Vilnius

A. Kyeremeh persikėlė į Alytaus ekipą

A. Kyeremeh persikėlė į Alytaus ekipą
Elvio Žaldario nuotr.

Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“ turi dar du naujokus – ekipą papildė saugas iš Ganos Alexas Kyeremeh ir gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis portugalas Joshua Silva.

25-erių A. Kyeremeh jau yra pažįstamas Lietuvos futbolo gerbėjams. 2019-ųjų metų sezono antroje pusėje futbolininkas prisijungė prie „Vilniaus Vyčio“ bei iš karto tapo vienu komandos lyderių. Debiutiniame sezone saugas pelnė 7 įvarčius.

Vėliau A. Kyeremeh persikėlė į Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ir padėjo ekipai iškovoti kelialapį į aukščiausiąją Lietuvos futbolo lygą.

Po sėkmingo pasirodymo LFF Pirmoje lygoje A. Kyeremeh prisijungė prie kitų „Optibet A lygos“ debiutantų – Kėdainių „Nevėžio“, kur taip pat buvo vienas pastebimiausių futbolininkų aikštėje bei pelnė įvartį į „Dainavos“ vartus pirmosiose šio sezono rungtynėse.

30-ies metų J. Silva karjerą pradėjo Oljauno S.C. „Olhanense“ komandoje, tuo metu rungtyniavusoje aukščiausioje šalies lygoje. Vėliau futbolininkas buvo skolinamas žemesnių lygų ekipoms.

2014-aisiais gynėjas pradėjo legionieriaus karjerą bei prisijungė prie Bydgoščiaus „Zawisza“, kuriame nukeliavo iki antrojo UEFA Europos lygos atrankos etapo.

Po karjeros etapo Lenkijoje tvirtai sudėtas 192 cm gynėjas rungtyniavo Budės „Glimt“, „Viktoria 1889 Berlin“, „Dynamo“ ir S.C. „Olhanense“ . Pastarasis klubas ir buvo paskutiniąja futbolininko stotele prieš atvykstant į „Dainavą“.

Komandą taip pat papildė puolėjo ir atakuojančio saugo pozicijose rungtyniaujantis Kazeemas Ojo Aderounmu.

Iš Nigerijos kilęs futbolininkas karjerą pradėjo gimtosios šalies „Real Sapphire“ klube.

2020-aisiais K. Aderounmu persikėlė į Latvijos aukščiausioje lygoje tuo metu rungtyniavusį „Ventspils“ klubą. Debiutiniame sezone puolėjas aikštėje pasirode 15 kartų, pelnė du įvarčius bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą, taip pat debiutavo UEFA Europos lygos atrankos varžybose.

Šį sezoną futbolininkas taip pat pradėjo „Ventspils“ komandoje, tačiau finansinių problemų turintis klubas pranešė pasitraukiantis iš čempionato.

Dzūkijos ekipą pastarosiomis dienomis paliko įvarčiu pasižymėjęs puolėjas iš Rusijos Danilas Makejevas.

Tikimasi, jog naujųjų futbolininkų debiutą „Dainavos“ sirgaliai galės išvysti jau artimiausiose rungtynėse šį pirmadienį, kuomet į Alytų atvyks Vilniaus „Riteriai“. Rungtynių pradžia – 20 valandą.