A lygos ekipų susidūrime nugalėtojas nepaaiškėjo

FK „Panevėžys“ nuotr.

Šeštadienį Marijampolėje draugiškas rungtynes FK „Panevėžys“ žaidė su Gargždų „Banga“. Susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Susitikimą aktyviau pradėjo panevėžiečiai ir jau pačioje mačo pradžioje turėjo dvi geras galimybes pasižymėti. 7-ąją susitikimo minutę Jorge Eliasas išbėgo vienas prieš vieną su varžovų vartininku, bet paskutinę akimirką atskubėjęs „Bangos“ žaidėjas sugebėjo išmušti kamuolį į kampinį. Po dvylikos minučių atsidūręs vienas prieš „Bangos“ vartininką Ernestas Veliulis iš dėkingos padėties šovė šalia vartų.

Įpusėjus kėliniui grasinti panevėžiečių vartams pradėjo ir gargždiškiai. 26-ąją mačo minutę iš 25 metrų atstumo pavojingai smūgiavo „Bangos“ futbolininkas, bet kamuolys praskriejo virš „Panevėžio“ vartų skersinio. Po trijų minučių „Banga“ turėjo gerą galimybę išsiveržti į priekį, bet labai patikimai sužaidė vartininkas Rafaelis Broetto, atrėmęs tris paeiliui varžovų smūgius.

Po keleto minučių „Panevėžio“ kapitonas Paulius Janušauskas pavojingai smūgiavo, bet kamuolys praskriejo šalia varžovų vartų virpsto. 42-ąją susitikimo minutę krito įvartis į „Bangos“ vartus. Po tikslaus P. Janušausko perdavimo vienas prieš vieną su „Bangos“ vartininku iššokęs J. Eliasas pasiuntė kamuolį į vartus. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

Po pertraukos kamuolį ilgiau kontroliavo „Panevėžio“ futbolininkai, bet pirmasis pavojingas momentas buvo sukurtas prie Aukštaitijos sostinės komandos vartų. „Bangos“ futbolininko Roberto Vėževičiaus smūgiuotą kamuolį į kampinį nukreipė po pertraukos į vartus stojęs Šarūnas Jurevičius.

Po keturių minučių „Banga“ sugebėjo rezultatą išlyginti. Savo baudos aikštelėje vienas „Panevėžio“ žaidėjas tinkamai nepataikė į kamuolį, kuris atsimušė į komandos draugo ranką. Teisėjo paskirtą baudinį tiksliai realizavo R. Vėževičius.

Per likusį pusvalandį itin pavojingų momentų sukurti nepavyko nei panevėžiečiams, nei gargždiškiams. Susitikimas baigėsi rezultatu 1:1.

Kitas draugiškas rungtynes „Panevėžio“ ekipa žais vasario 19 dieną Gardine su vietos „Neman“ komanda.