11 turas / Geg 17 , Vilnius
11 turas / Geg 18 , Panevėžys
11 turas / Geg 18 , Palanga
11 turas / Geg 18 , Marijampolė
12 turas / Geg 21 , Klaipėda
12 turas / Geg 21 , Vilnius
12 turas / Geg 22 18:00 , Kaunas
12 turas / Geg 22 20:00 , Marijampolė
13 turas / Geg 31 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 01 17:00 , Palanga
13 turas / Bir 01 19:00 , Vilnius
13 turas / Bir 02 18:00 , Panevėžys
14 turas / Bir 14 18:00 , Klaipėda
14 turas / Bir 14 20:00 , Kaunas

Ambicingo „Kauno Žalgirio“ laukia čempiono iššūkis

Ambicingo „Kauno Žalgirio“ laukia čempiono iššūkis
Sebastijono Petkaus nuotr.

Prieš rinktinių pertrauką „Kauno Žalgirio“ vyrų futbolo komanda A lygoje sužais dar vienerias rungtynes. Kauniečiai trečiojo A lygos turo metu keliaus į Marijampolę, kur kovo 16 dieną išmėgins jėgas su pastaruosius dvejus metus A lygoje triumfavusia „Sūduva“.

Lietuvos čempionai sezoną pradėjo užtikrintai. Iš pradžių Suvalkijos komanda laimėjo LFF Supertaurę, o A lygoje per pirmuosius du turus taip pat nepatyrė nesėkmės. „Kauno Žalgirį“ įveikusį Klaipėdos „Atlantą“ praėjusio turo rungtynėse Vladimiro Čeburino auklėtiniai įveikė net 5:0.

„Sūduvos“ gretose anksčiau yra žaidę ir keli dabartiniai Kauno komandos futbolininkai. Vienas jų – tarpsezoniu prie komandos prisijungęs Dominykas Galkevičius. 32-ejų metų saugas „Sūduvos“ marškinėlius vilkėjo 2017-ųjų metų sezone. Pasak futbolininko, pasirengimas rungtynėms su čempionais vyksta įprastai.

„Rungtynėms su „Sūduva“ ruošiamės taip pat, kaip ir kiekvienoms kitoms rungtynėms. Juk kaip sakoma – kitos rungtynės yra svarbiausios. Čempionatas dar tik įsibėgėja, bet aišku, kad smagu važiuoti pas šalies čempionus ir pasitikrinti savo jėgas“, – Žalgiris.lt teigė saugas.

Pasak patyrusio futbolininko, „Sūduva“ ir toliau lieka gerai sukomplektuota ir pasiruošusia komanda.

„Jau ne pirmą sezoną „Sūduva“ yra gerai sukomplektuota komanda, turi žaidėjų visose grandyse. Žaidimą jie demonstruoja maždaug tokį patį kaip ir pernai, tad nemanau, kad kažkas kardinaliai keičiasi. Komandos treneris ir trenerių štabas yra tas pats, tad kas beateitų į tą komandą, labai stipriai kažkas nesikeis, o ar jie sustiprėjo, ar susilpnėjo – parodys sezonas. Jų pavojingiausios vietos, ką analizuojame su komandos treneriais, yra aiškios. Manau, kad laukia tikrai įdomios rungtynės“, – svarstė D. Galkevičius.

Praėjusiame A lygos ture „Kauno Žalgiris“ namuose rezultatu 6:1 įveikė „Palangos“ komandą. Komandos futbolininko įsitikinimu, iškovota pergalė komandą paprasčiausiai nuramino.

„Pirmas blynas prisvilo ir dabar šita pergalė prieš „Palangą“ komandą labiau nuramino, nei pridėjo pasitikėjimo. Tiesiog, susirinkę nuo pat pirmos dienos savimi tikime, dirbame ir žinome, kad sezonas yra ilgas. Ta pergalė mus nuramino ir teigiamai nuteikė tolimesnėms kovoms“, – apie komandą atsiliepė žaidėjas.

Rungtynes su Marijampolės „Sūduva“ ARVI arenoje „Kauno Žalgiris“ žais kovo 16 d. 17.00 val.