Apžvalga. Be nuostolių – tik čempionas

Netikėtomis pergalėmis prieš Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkus „SMScredit.lt A lygos“ sezoną pradėjęs Klaipėdos „Atlantas“ nustebino dar kartą. Šįsyk tuo, kad pralaimėjo „Šiauliams“ ir leido Panevėžio „Ekranui“ išsikovoti vienvaldžio lyderio poziciją.

Šalies čempionai panevėžiečiai Gargžduose 2:0 palaužė „Bangą“, laimėjo trečią kartą iš eilės ir liko vieninteliai „SMScredit.lt A lygoje“ dar neprardę taškų. „Ekranas“ visas rungtynes kontroliavo įvykių eigą, bet tik paskutinėmis rungtynių minutėmis, kai įmušė Aurimas Vertelis, jokių klausimų nebeliko.

„Atlantą“ taip pat Gargžduose nužudė „Šiaulių“ naujokas Georgijus Alaverdašvili. Klaipėdiečiai po Andriaus Bartkaus realizuoto baudos smūgio pirmavo, bet antrajame kėlinyje iš Pakruojo „Kruojos“ persikėlęs gruzinas įmušė dukart bei atliko rezultatyvų perdavimą Marko Tokičiui.

Pergalę šiauliečiai išplėšė pačioje rungtynių pabaigoje – M.Tokičius pasiuntė kamuolį į vartus 89-ąją min., o persvara buvo įtvirtinta tada, kai klaipėdiečių vartininkas prisidėjo prie komandos atakos ir nebespėjo grįžti į savo baudos aikštelę. „Šiauliai“ iškovojo pirmą sezono pergalę. G.Alaverdašvili su šešiais įvarčiais įsitvirtino „SMScredit.lt A lygos“ snaiperių sąrašo viršūnėje.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ laimėjo namuose. Per pirmuosius du turus nė sykio neįmušę marijampoliečiai antrą kartą iš eilės siautėjo prie varžovų vartų. Po šešių įvarčių rungtynėse su „Tauru“ į „Dainavos“ vartus „Sūduva“ siuntė kamuolį keturiskart.

„Žalgiris“ antrą kartą iš eilės laimėjo rezultatu 1:0 – šįsyk prieš autsaiderį „Taurą“. Pergalė vilniečius pakėlė į trečią vietą, o „Sūduva“ po lėto starto jau prasiskynė kelią į antrą turnyro lentelės poziciją.

„SMScredit.lt A lygos“ 4-ojo turo statistika:

Klaipėdos „Atlantas“ - „Šiauliai“ 1:3 (1:0). A.Bartkus (30); G.Alaverdašvili (67, 90), N.Tokičius (89).

Gargždų „Banga“ - Panevėžio „Ekranas“ 0:2 (0:1). V.Kavaliauskas (24), A.Vertelis (90).

Vilniaus „Žalgiris“ - Tauragės „Tauras“ 1:0 (1:0). L.Peričius (9).

Marijampolės „Sūduva“ - Alytaus „Dainava“ 4:0 (0:0). A.Brokas (46), N.Valskis (60), M.Kdouh (69), N.Radžius (82).